targiaspAkademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi zaprasza wszystkich studentów, absolwentów oraz inne osoby zainteresowane na drugą edycję Ogólnopolskich Targów Pracy dla Uczelni Artystycznych, które odbędą się w dniach 27–28 kwietnia 2017 r.

Studenci i absolwenci w bezpośrednim kontakcie z potencjalnymi pracodawcami będą mogli uzyskać cenne informacje dotyczące ofert pracy, staży oraz praktyk. Podczas spotkań i warsztatów będzie można porozmawiać z przedstawicielami firm i zaprezentować im swoje umiejętności. Firmy zaoferują również szkolenia i wykłady, podczas których będzie można m.in. poznać najnowsze trendy technologiczne w przemyśle oraz zapoznać się z aktualnie wykorzystywanym oprogramowaniem.

Podczas spotkań z pracodawcami będzie można również dowiedzieć się, na co należy zwrócić uwagę, aplikując na dane stanowisko, oraz jaką wiedzą powinien dysponować absolwent, aby bez problemu znaleźć pracę w wyuczonym zawodzie. Z kolei pracodawcy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich firm oraz poznania umiejętności studentów i absolwentów szkół artystycznych.

II Ogólnopolskie Targi Pracy dla Uczelni Artystycznych
Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi
(ul. Wojska Polskiego 121, Łódź)

27 kwietnia 2017 r., godz. 10.00–17.00
28 kwietnia 2017 r., godz. 10.00–16.00

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plasterkultury
Plastry Kultury 2016 – nominacje
plakat_Festiwal
I Łódzki Festiwal Win
Plakat-ETZT-MPK_1
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu 2015

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*