konfrontacjelogo1W czwartek, 7 kwietnia rozpoczną się Ogólnopolskie Konfrontacja Teatrów Młodzieżowych Centrum 2011. Impreza potrwa do 10 kwietnia br.

  

Na scenie Centrum Kultury Młodych (Lokatorska 13) zostanie zaprezentowanych 16 spektakli teatrów młodzieżowych z całego kraju. Festiwali towarzyszyć będą happeningi, dyskusje na temat formy, tworzywa i warsztatu teatralnego, a gość specjalny i juror Konfrontacji  – Jan Peszek wystąpi w monodramie “Scenariusz dla nieistniejącego lecz możliwego aktora instrumentalnego”.

Program Planety Centrum 2011

Czwartek (7 kwietnia)

16:30 – Happening teatralny
17:00 – Uroczyste otwarcie
17:30 – Teatr  “Nieformalni” z Łodzi, spektakl “Converti”
18:30 – Teatr  “Pigwa” z ZSP Nr 19 z Łodzi, spektakl “Być dziełem sztuki”
19:30 – Teatr  “Rosyjska Ruletka” z XXI LO w Łodzi, spektakl “Lady M. 2011”
20:30 – Teatr  “3,2%” z Łodzi, spektakl “Tytuł nie ma znaczenia”

Piątek (8 kwietnia)

10:00 – Happening teatralny
10:30 – Teatr  “Negatyw” z kinoteatru “Polonez” ze Skierniewic, spektakl “Na linie”
11:30 – Teatr  “iKropka” ze Stowarzyszenia “Busola” w Piotrkowie Trybunalskiego, spektakl “…”
12:30 – Teatr  “Samowolka” z VI LO w Łodzi,  spektakl “Zalotki Panny Migotki”
13:30 – Teatr z GOK w Osjakowie, spektakl “Wieprzyca”
14:30 – 15:30 Przerwa
15:30 – Teatr  “Dziewiątka” z ZSP im. A.Mickiewicza w Lubaniu, spektakl“Amok”
16:30 – “Teatro Di Birra” z Bydgoszczy, spektakl “Bidram”
17:30 – Teatr  “Mastumo” z II LO w Bytomiu, spektakl “Sto tysięcy jednakowych miast”
18:30 – 20:30 Przerwa

20:30 – Monodram Jana Peszka “Scenariusz dla ieistniejącego lecz możliwego aktora instrumentalnego” B. Schaeffera

Sobota (9 kwietnia)

10:00 – “Pracownia Teatrick” z MDK z Tomaszowa Mazowieckiego, spektakl  “Mrówki”
11:00 – Teatr  “Dziwadło”  z SM “Lokator” w Zduńskiej Woli, spektakl  “Ślepcy”
12:00 – Teatr  “Gambit” z MOK w Piotrkowie Trybunalskim, spektakl  “Panna Nikt”

13:00 – Teatr  “W niewoli ust” z Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy, spektakl  “Auu! To Bus – czyli niezwykła jazda stylistyczna”

14:00 -Teatr  “ARLETeatr” z III LO w Bydgoszczy, spektakl “Powietrze”
15:00 – 16:00 Przerwa

Spektakle pozakonkursowe
16:00 – Teatr  “Rebelia” z Centrum Kultury Młodych, spektakl “Koncert na 6 oddechów”
17:00 – “Teatr  Nieobliczalny” z Politechniki Łódzkiej, spektakl “Słowa-Walizki”

Niedziela (10 kwietnia)

11:00 – 13:00 Spotkanie Warsztatowe Jana Peszka z młodzieżą
13:00 – 14:00 Happening Teatralny z udziałem wszystkich uczestników Konfrontacji
14:00 – Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
karamazow
Karamazow w Teatrze im. Jaracza
plakatnowaklasyka
Premiery teatralne – październik 2016
bolesmiana
Boleśmiana w Teatrze Nowym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*