dmpartyW sobotę, 12 września o godz. 20 w Klubie Broadway18 (Stefanowskiego 17) rozpocznie się Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode w Łodzi. Wstęp wynosi 20 zł.

Do dyspozycji fanów będą dwa piętra z jednym obszernym parkietem tanecznym oraz zgrabną sceną. Duży bar z liczną obsługą, elegancką palarnia, profesjonalna szatnia i ochrona. Tego dnia klub będzie miał specjalny wystrój związany z tytułem wydania siódmego albumu DM – Music For The Masses z 1987 roku. Na kilku monitorach będą przedstawiane będą rzadkie video z historii grupy oraz fanów FC Faith Łódź. Do dyspozycji bawiących się gości będą dwa piętra z jednym obszernym parkietem tanecznym oraz sceną. Duży bar z liczną obsługą, elegancką palarnia, profesjonalna szatnia i ochrona. Na zlocie odbędzie się licytacja rzeczy i przedmiotów związanych z DM na rzecz chorej na Ataksję rdzeniowo-móżdżkową Dorotę Siemczuk długoletnią fankę DM, oraz liczne konkursy!

Zlot DM będą prowadzić DJs:  Absynth (Opole) – James (Warszawa) – Grzegi ( Nowy Dwór Gdański) ADHD (Gdańsk) + ekipa z FC FAITH TEAM.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Soundedit 2011 – zapowiedź
TRANSSS
Transatlantyk Instant Composition ContestTM
kazik
Kazik i Kwartet ProForma w Wytwórni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*