W sobotę, 7 września o godz. 20 w Broadway18 rozpocznie się Ogólnopolski zlot fanów Depeche Mode Łódź 2019.

Profesjonalny parkiet, nagłośnienie, wizualizacje, obszerny bar, kuchnia, ochrona, szatnia, wystrój – to wszystko będzie do waszej dyspozycji przez całą noc. Zagra dla was ekipa depechowskich djs z Fc Faith Team .

Bilety można już nabyć w dzień zlotu oraz wczesniej w sąsiadującym pubie „Indeks” mieszczącym się pod tym samym adresem co klub muzyczny. Bilety również można otrzymać po uprzednim zamówieniu pocztą poleconą. Adres do zamówienia: serek-dm@wp.pl

Na zlocie będzie można zjeść ciepłe posiłki. Podczas imprezy będzie na sali klimatyczna palarnia. Wstęp osobom nie pełnoletnim gwarantuje tylko opiekun dorosły. Podczas imprezy będą pracowały światła led i stroboskopy-uprzedzamy osoby które nie mogą być w pobliżu tych świateł. Osoby w stanie nietrzeźwym nie będą wpuszczone do klubu do czasu „odżycia” na powietrzu.

Sugerujemy parkingi dla samochodów od Aleja Politechniki w okolicy Hali sportowej i Hali Expo. Oraz w okolicy ulicy Wólczańskiej. W klubie można płacić kartami płatniczymi i kredytowymi.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Julia Pietrucha w Wytworni
Jezus Maria Peszek! koncert w Łodzi
antigama
Gnaw Their Tongues, Antigama, Entropia, Insan w Magnetofonie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*