dmpartyW sobotę, 12 września o godz. 20 w Klubie Broadway18 (Stefanowskiego 17) rozpocznie się Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode w Łodzi. Wstęp wynosi 20 zł. Aby otrzymać jedno podwójne zaproszenie na zlot DM do klubu ”Broadway18”, proszę udzielić prawidłowych dwóch odpowiedzi.

1. Ile  Depeche Mode zagrali koncertów w Łodzi? Proszę podać liczbę i rok.

2. Czy Alan Wilder (były członek zespołu DM) odwiedził kiedykolwiek Łódź?

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy na  e-maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl . W temacie e-maila wpiszecie „Zlot”, w komentarzu podajcie swoje imię i nazwisko.  Pierwsza osoba z prawidłową odpowiedzią dostanie podwójne  zaproszenie. Konkurs  zakończymy 11 września piątek – godzina 12, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się odszymal…

odpowiedzi:

1. Grupa DM wystąpiła w Łodzi trzy razy w hali Atlas Arena – 10 i 11 lutego 2010 r. oraz 24.02.2014r.

2 Alan Wilder był dwukrotnie w Łodzi: w kwietniu 2010 Soundedit – Klub Wytwórnia zagrał koncert, a 28 października 2012 w kinie Bałtyk przedstawił zapisu koncertu Recoil oraz tego dnia zagrał na żywo.

Do dyspozycji fanów będą dwa piętra z jednym obszernym parkietem tanecznym oraz zgrabną sceną. Duży bar z liczną obsługą, elegancką palarnia, profesjonalna szatnia i ochrona. Tego dnia klub będzie miał specjalny wystrój związany z tytułem wydania siódmego albumu DM – Music For The Masses z 1987 roku. Na kilku monitorach będą przedstawiane będą rzadkie video z historii grupy oraz fanów FC Faith Łódź. Do dyspozycji bawiących się gości będą dwa piętra z jednym obszernym parkietem tanecznym oraz sceną. Duży bar z liczną obsługą, elegancką palarnia, profesjonalna szatnia i ochrona. Na zlocie odbędzie się licytacja rzeczy i przedmiotów związanych z DM na rzecz chorej na Ataksję rdzeniowo-móżdżkową Dorotę Siemczuk długoletnią fankę DM, oraz liczne konkursy!

Zlot DM będą prowadzić DJs:  Absynth (Opole) – James (Warszawa) – Grzegi ( Nowy Dwór Gdański) ADHD (Gdańsk) + ekipa z FC FAITH TEAM.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
letzep
Letz Zep w Wytwórni (zakończony)
paprocki_brzozowski_Marcin_Tyszka
Galeria Mody – Paprocki i Brzozowski zapraszają (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
2 komentarze
  • Madonna
    8 września 2015 at 20:56

    Nie jesteś fanem DM więc ci się nie należy zaproszenie 🙄

  • grzegorz
    8 września 2015 at 16:51

    DM było w Łodzi raz a Alan Widler nigdy oficjalnie nie odwiedził Łodzi.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*