plakat_LodzSzafingi nabierają tempa i już w październiku Serwis Szafa.pl zaprasza na kolejną edycję Ogólnopolskiej Akcji Wietrzenia Szaf! Spotykamy się w sobotę 3 października w 9 miastach w Polsce. Wymieniać, sprzedawać oraz kupować i „uwalniać swoje ciuchy” będzie można w Bydgoszczy, Poznaniu, Łodzi, Rzeszowie, Starogardzie Gdańskim, Szczecinie, Toruniu, Wrocławiu i Warszawie.

Portal Szafa.pl zachęca do uporządkowania swojej garderoby i dołączenia do Ogólnopolskiego Szafingu! Początek października to doskonały moment, żeby przejrzeć swoją szafę i uzupełnić ją na jesień. Wyprzedaże ciuchów to okazja do odświeżenia garderoby i zrobienia miejsca na nowe ubrania.

„To już IV edycja naszej akcji. Poprzednie imprezy cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego nie zwalniamy tempa i organizujemy kolejne spotkania! Podczas Szafingu będzie można oddać, wymienić lub sprzedać za symboliczne kwoty ubrania, torebki, biżuterię, dodatki, książki, czyli wszytko to, co znajdziemy w naszych Szafach, a czego już nie nosimy i nie jest nam potrzebne. To świetna okazja, by zarobić na swojej szafie!” – wyjaśnia Gabriela Wajda, koordynator projektu.

W Łodzi partnerem Akcji Wietrzenie Szaf jest klub DOM (ul. Piotrkowska 138/140). Szafing odbędzie się 3.10 w godzinach 11:00-15:00. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć zawartość szaf użytkowniczek serwisu Szafa.pl. Oprócz prawdziwych skarbów i modowych perełek, na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje oraz upominki. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, dla osób sprzedających wymagana jest rezerwacja. Uwolnij swoje ciuchy i weź udział w Wietrzeniu Szaf!

Zapisy i szczegóły: szafa.pl/szafing Rezerwacja miejsca podczas szafingu: 10 zł. LICZBA miejsc dla wystawców OGRANICZONA! Obowiązują zgłoszenia na stronie: http://szafa.pl/szafing

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Zostań wolontariuszem Light.Move.Festival
plakat_fb
Art of breaking- breaking back on the streets
1000. urodziny Aliny Margolis-Edelman

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*