W niedzielę, 24 listopada w godz. 11-19 na terenie Browaru Ksieży Młyn odbędą się OFF Wedding Alternatywne Targi Ślubne Łódź 2019. Wstęp: 5 zł.

Od lat targi ślubne kojarzone są z wielkimi halami expo, tłumem, hałasem, męczącą atmosferą. Dlatego organizatorzy OFF Weeding postanowili stworzyć wydarzenie niestereotypowe, bez przaśnego wiejskiego stołu i muzyki disco-polo. Chcą aby było estetyczną ucztą dla zmysłów, miejscem gdzie można obejrzeć piękne projekty młodych twórców, spróbować najlepszego słonego karmelu i obłędnej wiśniowej tarty, napić się pysznej kawy i spokojnie porozmawiać z wystawcami oferującymi produkty i usługi najwyższej jakości. To wydarzenie alternatywne do utartych schematów i wzorców, kierujące uwagę głównie na Młodą Parę, ich uczucia i relacje. Chcą pokazać, że celebrując takie wydarzenie można pozostać sobą, nie być przebranym tylko dobrze ubranym, cieszyć się detalami, które są pięknie wykonane i pochodzą od lokalnych producentów.

Wystawcy są pieczołowicie wyselekcjonowani i nie ma tu ludzi przypadkowych. Młodzi projektanci tworzą nowoczesne, delikatne suknie, dodatki oraz modne stroje dla panów, fotografowie i filmowcy dyskretnie dokumentują dzień ślubu w sposób emocjonalny i nastrojowy, opowiadając wasze prawdziwe historie, dekoratorzy i florystki łączą prostotę z dbałością o szczegóły. Zapraszają wszystkie osoby ceniące dobry design i piękno sztuki użytkowej, lubiące minimalizm i naturalne dekoracje, chcące zobaczyć najnowsze trendy ślubne i przede wszystkim narzeczonych, dla których najważniejsze jest szczere podejście do ślubu i pokazanie przez tą ceremonię siebie.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Noc Świętojańska w Ogrodzie Botanicznym
Świąteczny Targ przy Piotrkowskiej 217
Bezkrwawe łowy i wystawa motyli w Parku na Zdrowiu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*