Utalentowani twórcy mody, wspaniała architektura, świetne miejsca do spędzenia czasu wolnego. Wszystko to można znaleźć w Łodzi, o czym chce przypominać OFF Piotrkowska Center swoim projektem ModaNaŁódź. Z okazji 11. urodzin OFFa już w tę sobotę odbędą się pokazy premierowych kolekcji projektantów związanych z Łodzią, na które zaproszeni zostali przedstawiciele świata mody, mediów i biznesu. Impreza ma charakter ogólnopolski, mający na celu promocję ModyNaŁódź.

Modna kulminacja obchodów 11. urodzin OFF Piotrkowska Center to pomysł nie tyle na promocję samego miejsca, ale też miasta.

– Pragniemy nawiązać do czasu, gdy Łódź uznawano za polską stolicę mody, zależy nam też na pokazaniu miasta na nowo i współtworzeniu mody na Łódź, bo Łódź na to zasługuje – podkreśla Michał Styś pomysłodawca OFFa i Prezes OPG Property Professionals. – Korzystając z tego, że OFF to również przestrzeń mody, w której swoje miejsce znaleźli znakomici projektanci, wydarzeniem kulminacyjnym urodzinowych obchodów uczyniliśmy pokaz premierowych kolekcji twórców związanych z Łodzią – wyjaśnia.

Wśród nich są marki, których pracownie i butiki znaleźć można na OFFie – Monika Ptaszek, Jarosław Ewert, Po prostu czy Reinkreacja, która otworzy swoją offową pracownię już jesienią. Do prezentacji swoich premierowych kolekcji zaproszeni zostali także Angelika Józefczyk i Michał Szulc.

Prezentacje kolekcji sześciu projektantów odbędą się 24 września w pofabrycznych nieodrestaurowanych przestrzeniach OFF Piotrkowska Center. Twórcom wydarzenia zależało na pokazaniu tego, co w OFFie najpiękniejsze – klimatu i serca starej fabrycznej Łodzi. Zaproszeni goście to przedstawiciele świata biznesu, kultury, mody, designu i mediów.

Jednak każdy bywalec OFFa będzie mógł uczestniczyć w wydarzeniu, śledząc je na dziedzińcu, na którym postawiony będzie telebim z emitowanymi na żywo pokazami. Również na dziedzińcu stworzona zostanie specjalna strefa projektantów dla tych, którzy chcieliby ich poznać i porozmawiać.

Początek pokazów o godzinie 14.00.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Stacja Kobiet na Dworcu Fabrycznym
dniestetyki
I Dni Urody i Estetyki – Pure Beauty
logopu
Przestrzeń Umysłu – IV Festiwal Kultury Buddyjskiej

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*