Kto powiedział, że urodziny muszą trwać tylko jeden dzień? OFF Piotrkowska Center ma już 11 lat i swoje urodziny zamierza świętować aż przez 11 tygodni. Będzie smacznie, muzycznie i w dobrym modowym stylu, a restauracje, kluby czy butiki na OFFie dadzą się poznać z zupełnie nowej strony. Można się o tym przekonać już w ten weekend.

Urodziny OFFa zaczęły się  w miniony weekend od żywiołowej parady deskorolkarzy i energetycznego koncertu L.U.C & Rebel Babel w towarzystwie Adiego Nowaka i raperów z Kaszub, który zgromadził tłumy w ogródkach klubów i restauracji OFF Piotrkowska Center.

– OFF to antonim sztampy, dlatego nasze urodziny też są nietypowe. Świętować będziemy aż 11 tygodni, wypełniając letni czas muzyką, modą i różnorodnością smaków – zapowiada Michał Styś, Prezes OPG Property Professionals i dodaje, że przez kolejnych 11 weekendów w OFFowych restauracjach, pubach i klubach, co sobotę odbędzie się impreza urodzinowa. Na gości czekać będą atrakcje muzyczne, modowe oraz kulinarne – w tym dania stworzone specjalnie na tę okazję i bestsellery z ostatnich 11-tu lat. – Chcemy, żeby znane i lubiane przez łodzian i turystów miejsca miały okazję pokazać się z nowej, nieco innej strony. Tam, gdzie dotąd nie było tańców, zagoszczą imprezy taneczne, tam, gdzie nie było muzyki na żywo, odbędą się koncerty – wyjaśnia Michał Styś.

Urodzinowy cykl rozpoczyna restauracja Spółdzielnia, która na tę noc zamieni się w taneczny klub, a o muzyczną oprawę wieczoru w blasku dyskotekowych świateł od godziny 21.30 zadba Dj B. Również 2 lipca na bywalców OFFa czekać będą atrakcje modowe, związane z otwarciem nowego butiku Razem x Po Prostu, w którym kupić będzie można ubrania i dodatki polskich – w tym łódzkich – uznanych projektantów i marek takich jak: Po Prostu, Maria Wiatrowska, Michał Szulc, Bellera. Wiktoria Łaskawiec, Est by S., Ch_Unity czy  Nodobra.

Pokazów mody, a nawet całego dnia pokazów w klimacie street style należy spodziewać się także w kolejnych tygodniach. Poza tym warsztaty, koncerty, spotkania z dobrą kuchnią. Szczegółowych informacji na temat kolejnych wydarzeń szukać można w profilach w mediach społecznościowych OFF Piotrkowska Center.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
dnikaaaa
Dni Kariery 2015 – Chill Out Zone i Strefa Doradztwa Zawodowego
Łódź jest kobietą – spacery po mieście
streetfood10
Łódź Street Food Festival XI

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*