IMG_0061-2Od 19 do 21 września na terenie OFF Piotrkowska odbywa się OFF Fashion Weekend. Wschodzące gwiazdy światowej sceny haute couture i prêt-à-porter spotkały się w naszym mieście. W programie m.in.: 10 autorskich pokazów zagranicznych i polskich projektantów, warsztaty poświęcone modzie i designowi oraz OFF Fashion Movie Night.

Jarosław Ewert, Milita Nikonorov, Maria Wiatrowska, Pandora Mexico czy Diamond Dust to tylko niektóre z zaplanowanych pokazów, część już się odbyła. Organizatorzy stawiają na projektantów młodego pokolenia, którzy tworzą nietuzinkowe, autorskie kolekcje i są laureatami wielu konkursów modowych. 

– Zaprosiliśmy do współpracy dynamiczne osobowości, które stoją za nowoczesnymi, ale i luksusowymi markami odzieżowymi. Będziemy gościć np. Masiah Arrive, który ubiera Michelle Obamę, Aleksandrę Markowską – kostiumografa popularnego serialu telewizyjnego „Przepis na życie” czy Marion Roscher, stojącą za znaną marką Rockmädchen – mówi Justyna Szyszko, Dyrektor Zarządzająca OFF Fashion Weekend.

joomplu:78958

OFF Fashion Weekend to nowy koncept, który będzie odbywał się co pół roku na OFF Piotrkowska w Łodzi. Głównym celem organizatorów imprezy jest stworzenie przestrzeni networkingowej dla designerów, kreatorów mody, przedstawicieli sztuki, biznesu i wszystkich zainteresowanych historią współczesnej haute couture i prêt-à-porter. W imprezie weźmie udział około. 400 gości z Polski i Europy.

fot. Marcin Jurkiewicz www.magiakadrow.com.pl

Zobacz także:

Gala Mody w Akademii Sztuk Pięknych (foto)

Łukasz Jemioł na 10. Fashion Week Poland! (foto)

Fashion Week 2014: Natasha Pavluchenko! (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
centrum_promocji_mody4
Centrum Promocji Mody w łódzkiej ASP (foto)
orsay_29
7. FashionPhilosophy Fashion Week Poland: Orsay (foto)
make_me_logo
Finaliści make me! 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*