OFFcharytatywnie_gryTrwa zimowa akcja GwiazdkOFFo. W jej ramach OFF Piotrkowska Center zaprasza na specjalny Weekend Charytatywny (10-11 grudnia), w trakcie którego będzie można wesprzeć Fundację Krwinka i Fundację Dom w Łodzi.

Świąteczny czas to dla nas nie tylko zabawa, ale także radość płynąca z dzielenia się z innymi. Dlatego organizujemy specjalny Weekend Charytatywny (10-11 grudnia) poświęcony zbiórce na rzecz podopiecznych łódzkich fundacji. Przez cały Weekend Charytatywny aż do 18 grudnia będziemy zbierać gry (planszowe, komputerowe) na prezenty dla podopiecznych Fundacji Krwinka i Fundacji Dom w Łodzi. Gry można zostawiać we wszystkich lokalach w OFF Piotrkowska Center. Dodatkowo, każda z OFFowych restauracji przygotuje specjalne danie charytatywne – całkowity dochód z jego sprzedaży przekażemy obu fundacjom.

Do dobroczynności zaprzęgniemy także naszą zimową atrakcję: w samym sercu głównego dziedzińca dawnej fabryki Ramischa wyrosła górka, która przez cały grudzień czeka na szukających dreszczyku emocji. Od poniedziałku do piątku zabawa jest bezpłatna, w soboty (godz. 10:00-19:00) i niedziele (10:00-17:00) za 10 minut białego szaleństwa zapłacimy 5 zł. W Weekend Charytatywny OFFowa Zjeżdżalania będzie pod opieką wolontariuszy fundacji „Dom w Łodzi” – opłata za zjazd trafi na konto Fundacji.

Po zabawie na świeżym powietrzu będzie można odsapnąć w Pracowni OKO / Warsztacie Artysty, która przez cały weekend zaprasza na projekcje bajek stworzonych przez podopiecznych Krwinki. W sobotę (10 grudnia) Fundacja Krwinka w restauracji Spółdzielnia zorganizuje także punkt informacyjny dotyczący dawców szpiku.

Tradycyjny, sobotni Eko Targ (10 grudnia, godz. 9:30-15:30), również włącza się w Weekend Charytatywny i poszerza swoją ofertę o kalendarze Fundacji Krwinka. Kalendarz jest tak sprytnie zrobiony, że na odwrocie każdej karty znajduje się ten sam rysunek, ale nie w kolorze. Każdy nabywca kalendarza może zatem, jeśli ma ochotę, stworzyć sobie inną wersję karty na dany miesiąc, kolorując go tak jak tylko chce. Kredki są dodane do zestawu, więc nie trzeba ich dodatkowo kupować. Dochód ze sprzedaży kalendarza (cena 45 zł) zasili konto Fundacji Krwinka.

Z kolei odopiecznych Fundacji Dom w Łodzi będzie można wesprzeć zakupem świątecznych kartek, które znajdziemy w wybranych lokalach OFF Piotrkowska Center.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
60. urodziny Studenckiego Radia Żak Politechniki Łódzkiej
IKEA_Lodz_Odkryj_szwedzkie_tajemnice
Odkryj szwedzkie tajemnice
piwo
Łódzki Festiwal Piwa Arturówek 2015

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*