Łódz­kie Targi Nie­ru­cho­mo­ści, Budowa Domu, Wypo­sa­że­nia Wnętrz

nieruchomosci30 września i 1 października w Atlas Arenie odbędą się drugie w tym roku Łódzkie Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz Dom czy Mieszkanie. To najważniejsza i największa impreza targowa w branży deweloperskiej w Polsce, która skupia wszystkie inwestycje budowlane z Łodzi i okolic. Każdą edycję odwiedzają tysiące gości.

Impreza adresowana jest do wszystkich, którzy chcieliby zamieszkać w Łodzi i okolicach. Główną ideą, która przyświeca organizatorom jest pokazanie korzyści wynikających kupna nieruchomości na rynku pierwotnym.

Na targach prezentują się jednak zarówno inwestycje rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Większość wystawców przygotuje promocyjne oferty, obowiązujące wyłącznie podczas trwania imprezy. Goście będą mogli również zapoznać się z bogatą gamą usług dodatkowych, m.in. doradztwa finansowego, aranżacji wnętrz.

Godziny otwarcia:
Sobota: 10.00-17.00
Niedziela: 10.00-16.00
 
Ceny biletów:
bilet normalny: 7 zł — upoważnia do jednokrotnego wstępu na Targi dla jednej osoby dorosłej
bilet rodzinny : 12 zł — upoważnia do jednokrotnego wstępu na Targi dla dwóch osób dorosłych z nieograniczoną liczbą dzieci
ebilet 0zł — upoważnia do jednokrotnego wstępu na Targi dla dwóch osób dorosłych z nieograniczoną liczbą dzieci, aby go otrzymać kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *