semantykaOd 11 lipca do 26 września w Cafe Bar Poczekalnia odbywają się koncerty w ramach projektu „Łódzkie Wideosesje: Odkrycia’15”. Ma ona na celu promocję ciekawych zespołów i projektów muzycznych. Bilety kosztują: 10 zł w przedsprzedaży, 15 zł w dniu imprezy.

Na scenie Cafe Bar Poczekalnia pojawią się artyści z całej Polski. 25 lipca o godz. 20 rozpocznie się koncert formacji Semantyka. Tto łódzki projekt łączący elementy muzyki elektronicznej i gitarowej. Zespół kładzie duży nacisk na tekst przekazywany w formie poezji, która nie zawsze jest zgrabna, ale na pewno nie pozostanie obojętna słuchaczowi. We wrześniu 2014 roku ukazała się pierwsza EPka zespołu zatytułowana B. Od tego czasu muzycy nieprzerwanie pracują nad rozwojem niecodziennego projektu jakim jest Semantyka. Efektami ich wysiłku były między innymi sesja nagraniowa w Radiu Katowice, koncert w radiu live oraz występ przed zespołem Pustki. Trwają również przygotowania do realizacji kolejnej produkcji w formie short albumu.

Aktualny skład zespołu: Alicja Migda – wokal / elektronika, Filip Żaroń – gitara / elektronika, Maciek Matuszewski – bas

Kolejne koncerty:
1 sierpnia – Dream Experience
8 sierpnia – Sjón
15 sierpnia – 30daysofline
29 sierpnia – Asia i Koty
5 września – Lord & The Lair
26 września – Little White Lies

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
blactapes
The Black Tapes w DOMu
muzoyazda
Muzoyazda
Koncerty w Łodzi – luty 2022

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*