30DAYSOFLINEKONCERT PRZEŁOŻONY. W sobotę 15 sierpnia o godzinie 20:00 w Cafe Bar Poczekalnia przy ul. Więckowskiego 16 w Łodzi odbędzie się koncert zespołu 30DAYSOFLINE w ramach cyklu letnich koncertów pod nazwą ODKRYCIA ‘15. Bilety w cenie 10 – 15 zł.

Podczas, gdy na terenie całej Polski trwać będzie sezon festiwalowy, organizatorzy nie zamierzają pozostawić w tyle Łodzi – od 11 lipca do 19 września w każdy weekend w Cafe Bar Poczekalnia organizowane będą występy artystów z całej Polski. Muzycy mają na swoim koncie liczne sukcesy i występy na festiwalach – między innymi na wyprzedanym przedterminowo Spring Break Festival czy Open’er Festival. Cały cykl zakończy się 26 września koncertem fenomenalnej łódzkiej grupy Little White Lies.

30DAYSOFLINE to formacja indie rockowa ze Świecia. Ich utwory opowiadają o tolerancji, czerpaniu radości z życia, miłości, oraz o tym, że nie wszystko co jest zwane „passe” czyli przebrzmiałe i niemodne, musi być złe. Czerpią inspiracje z różnych źródeł, a wśród swoich ulubionych kapel indie rockowych wymieniają: Foals, The Drums, Two Door Cinema Club, Vampire Weekend czy The Maccabees.

W 2013 roku byli finalistami przeglądu muzycznego w Jarocinie Hortex Rytmy Młodych. Laureaci festiwalu LIPA, z komisją pod przewodnictwem Yacha Paszkiewicza. Utwór „Kontrasty” zagościł w audycji Bisiora w radiu ESKA ROCK. Formacja ze Świecia często pojawia się w studenckich i nie tylko rozgłośniach radiowych, takich jak Radio Afera, Akademickie Radio Luz, Radio Bemowo, Radio Centrum Lublin, Radio Meteor Poznań. Magazyn Uwolnij Muzykę umieścił utwór „Pan Lucas George” wśród najlepszych polskich kawałków roku 2013, obok Myslovitz, Domowych Melodii czy Rebeki. Co więcej EP „Kontrasty” została wyróżniona jako jedna z najlepszych 2013 roku, przez ten sam portal muzyczny.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Zagrają na… cerkwi. Light.Move.Festival. szuka pianistów z całej Polski
Bovska w Sodzie
Eco Make 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*