odkrycia15

W sobotę, 19 września, o godz. 20, w ramach akcji Łódzkich Wideosesji – Odkrycia’15, w Cafe Bar Poczekalnia rozpocznie się koncert grupy 30daysofline. Tego dnia odbędą się również urodziny Poczekalni. Podczas afteru wystąpi Blumental.

30daysofline to formacja indie rockowa ze Świecia. Ich utwory opowiadają o tolerancji, czerpaniu radości z życia, miłości, oraz o tym, że nie wszystko co jest zwane „passe” czyli przebrzmiałe i niemodne, musi być złe. Czerpią inspiracje z różnych źródeł, a wśród swoich ulubionych kapel indie rockowych wymieniają: Foals, The Drums, Two Door Cinema Club, Vampire Weekend czy The Maccabees.

W 2013 roku byli finalistami przeglądu muzycznego w Jarocinie Hortex Rytmy Młodych. Laureaci festiwalu LIPA, z komisją pod przewodnictwem Yacha Paszkiewicza. Utwór „Kontrasty” zagościł w audycji Bisiora w radiu ESKA ROCK. Formacja ze Świecia często pojawia się w studenckich i nie tylko rozgłośniach radiowych, takich jak Radio Afera, Akademickie Radio Luz, Radio Bemowo, Radio Centrum Lublin, Radio Meteor Poznań. Magazyn Uwolnij Muzykę umieścił utwór „Pan Lucas George” wśród najlepszych polskich kawałków roku 2013, obok Myslovitz, Domowych Melodii czy Rebeki. Co więcej EP „Kontrasty” została wyróżniona jako jedna z najlepszych 2013 roku, przez ten sam portal muzyczny.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kobranocka3855G_kopia
Kobranocka w King Of Music
pcjg6
Patrz Co Jest Grane 6 w Bedroomie
plakat_FL_ANALOGS
Farben Lehre w Łódzkim Domu Kultury

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*