plugandplay

W sobotę, 18 lipca 2015 o godzinie 20:00 w Cafe Bar Poczekalnia mieszczącego się przy ul. Więckowskiego 16 w Łodzi odbędzie się cykl letnich koncertów pod nazwą ODKRYCIA ‘15. Imprezę organizują Poltergeist Productions i Łódzkie Wideosesje. Tym razem wystąpi formacja Plug&Play. Bilety: 10/15 zł.

To zespół znany z łączenia melodii kojarzonych z lepszą stroną lat osiemdziesiątych ze współczesnymi tanecznymi rytmami. Znakiem rozpoznawczym Plug&Play jest szeroko brane elektryczne i elektroniczne brzmienie, często niesztampowe instrumentarium, męsko – damskie wokale oraz stylistyczne skoki w bok sprawiające, że styl grupy jest nie do podrobienia.

W 2012 roku wydał debiutancki album „Why So Close?”, który został bardzo dobrze przyjęty przez dziennikarzy muzycznych w kraju jak i za granicą. Zespół wystąpił na najważniejszych festiwalach w Polsce: Opener Festival oraz OFF Festival, czy Festiwal w Jarocinie, gdzie grupa zdobyła wyróżnienie. Zespół odwiedził m.in. Niemcy (Berlin) oraz został zaproszony do Paryża, na EuroMusic Contest 2014.
   
Zdążyli zaskarbić sobie zarówno uznanie blogosfery, jak i zainteresowanie dziennikarzy muzycznych. Wydana w 2013 roku „Reisefieber EP” uznana została między innym przez blog We are from Poland EPKĄ ROKU.
   
Koncerty grupy, zarówno polskie, jak i zagraniczne to konkretna porcja witalnego grania, kompozycji przemyślanych i wykonywanych z pełnym zaangażowaniem na scenie.

Podczas, gdy na terenie całej Polski trwać będzie sezon festiwalowy, nie zamierzamy pozostawić w tyle Łodzi – od 11 lipca do 19 września w każdy weekend w Cafe Bar Poczekalnia organizowane będą występy artystów z całej Polski. Muzycy mają na swoim koncie liczne sukcesy i występy na festiwalach – między innymi na wyprzedanym przedterminowo Spring Break Festival, czy Open’er Festival. Cały cykl zakończy się 26 września koncertem fenomenalnej łódzkiej grupy Little White Lies.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Andrzej Kowalski Quartet w TU
Karaś/Rogucki w Wytwórni
muzoyazda
Muzoyazda

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*