Lodzkie_Wideosesje_1Podczas ostatniej wizyty grupy Sister Wood w Łodzi zarejestrowano dwa utwory w wersji koncertowej, jeden z nich – These Words, miał premierę internetową 17 maja.

Perkusisty Łukasza Moskala w Polsce nikomu nie trzeba przedstawiać – jego gra napędza m.in. Zakopower i solowy skład Nosowskiej. Siostry Sarah i Rachel Wood od dekady zdobywają doświadczenie na brytyjskiej scenie. Połączył ich Londyn i miłość do podobnych brzmień: melodyjnych, lecz ambitnych, poszukujących, ale ujmujących. Koncertowo mocne bębny znakomicie uzupełniają grę klawiszy i skrzypiec. Pełne przestrzeni dźwięki dopełniają wokale sióstr Wood. Za pierwszy singiel „Under Covers” zespół został nominowany do nagrody Fryderyka 2015 w kategorii Debiut Rok

https://www.youtube.com/watch?v=p7W4Iuvlk4I

Inspiracją do poprowadzenia Łódzkich Wideosesji w naszym mieście stał się występ grupy Florence + The Machine dla stacji tape.tv zarejestrowany przy okazji koncertu w Berlinie. Jest to projekt zrealizowany na jednym z dachów z widokiem na panoramę niemieckiej stolicy.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
18052013_957
Juwenalia UŁ 2013 – dzień drugi (foto+wideo)
17
Akademicki Chór University of New Hampshire w Łodzi (foto)
Strachy_na_Lachy-2223
Strachy na Lachy w Wytwórni (foto)
1 Komentarz
  • 7 października 2015 at 13:51

    Niezwykle interesująca wypowiedź, gorąco polecam.
    Myślę, że zainteresuje kogoś podobnie mocno jak mnie.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*