targimieszkanioweRozważasz zakup domu, mieszkania lub działki? Szukasz inspiracji i materiałów do wykończenia swojej nieruchomości? Chcesz uzyskać poradę kredytową? Przyjdź na 3. edycję Łódzkich Targów Nieruchomości  i Wyposażenia Wnętrz, która odbędzie się 11 i 12 kwietnia  w Atlas Arenie. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Łódzkie Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz to jedyna giełda nieruchomości na ziemi łódzkiej. Podczas wiosennej, trzeciej edycji swoją ofertę zaprezentuje stu trzydziestu wystawców: deweloperów, banków, doradców finansowych, pośredników w obrocie nieruchomościami oraz firm z branż związanych z aranżacją wnętrz.

Na targach zobaczyć można będzie zarówno inwestycje z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Większość wystawców przygotuje promocyjne oferty, obowiązujące tylko w czasie imprezy. Goście będą mogli zapoznać się również z bogatą gamą usług dodatkowych, m.in. wyposażenia i aranżacji wnętrz oraz doradztwa finansowego.

Dla gości imprezy przygotowanych zostanie wiele atrakcji, m.in.: targowy kącik malucha, bezpłatne warsztaty i pokazy (układanie podłogi drewnianej, układanie betonu architektonicznego, tapetowanie ścian) a także wykłady o formach własności nieruchomości.  Podczas imprezy będzie można skorzystać z bezpłatnej tablicy ogłoszeń. Nie zabraknie także stoiska z bezpłatnymi poradami kredytowymi i centrum informacji o programie „Mieszkanie dla Młodych”,

Targi są imprezą ogólnodostępną – wstęp jest wolny. Odbywają się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej.

Mecenasem targów  jest Samson Sp. z o.o. Partnerami targów są: Prometeon, Budomal i Orange Property Group. Patronat medialny objęty: TVP3 ŁÓDŹ, Radio ESKA, Mieszkanialastminute.pl, Szybko.pl, KRN.pl, domowy.PL, Tabelaofert.pl, DOPOZNANIA.PL, Łódź24.PL, PLASTERŁODZKI.PL

Łódzkie Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz
11 i 12 kwietnia  2015 r. w godz. 10.00-16.00 (w sobotę do 17.00)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
yapa2010
Yapa 2010
43. Łódzki Port Gier
harmongram_na_sezon_2016r_
IX Łódzki Festiwal Piknikowy

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*