DSCF1885W weekend 11 i 12 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie odbyła się wiosenna edycja Łódzkich Targów Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz pod hasłem Dom czy mieszkanie. Są to jedne z największych i najważniejszych targów w branży deweloperskiej w Polsce. 

Targi skierowane były głównie do osób, które chcą nabyć swoje własne „M” oraz tych, którzy chcą zamieszkać w Łodzi lub okolicach, a także wyposażyć swoje wnętrze zarówno z intuicyjny i praktyczny, jak i wyszukany czy oryginalny sposób. Liczni wystawcy proponowali  pełną ofertę łódzkiego rynku nieruchomości, a także porady w nabyciu takowej.

Wystawcy oferowali przybyłym niższe ceny nieruchomości oraz obni¬żone marże kredytów hipotecznych. Odwiedzjący targi mogli także skorzystać z wielu nieodpłatnych usług. Były to np. bezpłatna tablica ogłoszeń, na której zgłosić można było treść swojego ogłoszenia czy bezpłatne porady architekta, który odpowiadał na każde pytanie wymagających interesantów. Dla przybyłych rodziców z dziećmi organizatorzy Targów zorganizowali Kącik Malucha, w którym zostawić można było pociechy pod okiem opiekunów, aby spędzili czas na zabawach, podczas gdy jego rodzice mogli zgłębiać wiedzę w tworzeniu swoich własnych „czterech kątów”.

/fot. Milena Piesik

/fot. Sebastian Szwajkowski

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_0009
592. urodziny Łodzi – zwiedzanie EC-1 (foto)
Port Łódź kończy 10 lat
51. rocznica strajku kobiet w Manufakturze

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*