Grafika_Lodzkie_Dni_IT13 i 14 listopada w w Łodzi odbędzie się konferencja tematyczna Łódzkie Dni IT. Patronem medialnym wydarzenia jest Plaster Łódzki.

Przyjdź i zdobądź bezcenną wiedzę, pracę w branży IT oraz atrakcyjne nagrody. Wszystkich zainteresowanych trendami branży IT zapraszamy na dwudniową konferencję, która odbędzie się na Uniwersytecie Łódzkim. Wezmą w niej udział największe firmy informatyczne z regionu łódzkiego oraz z całej Polski: ABB, Accenture Lodz Delivery Center, AMG.net, Comarch, Ericpol, Microsoft, Mobica, Rule Financial, Sii, Spartez, Transition Technologies.

Uczestnicy konferencji będą mieli szansę zapoznania się z wiodącymi zagadnieniami branży, na które firmy kładą szczególny nacisk. Oprócz tego biorący udział w wydarzeniu będą mieli szansę przejść wstępne rekrutacje, aby w bliższej lub dalszej perspektywie móc ubiegać się o zatrudnienie.

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy catering oraz atrakcyjne nagrody. Szczegóły oraz rejestracja na stronie www.ldi.uni.lodz.pl.

Organizatorzy: Studenckie Centrum Informatyczne UŁ, Centrum Nauk Informatycznych UŁ, Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej UŁ, Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Matematyki i Informatyki UŁ.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
chlitarg
Pchli targ na koniec lata w klubie DOM
efg
Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017
Vegemania w Łodzi – odwołana

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*