bigbazarJuż od jakiegoś czasu na modowej i kulturalnej mapie Polski istnieje Big Bazaar – cykl wydarzeń dla kobiet i mężczyzn w rozmiarze 42+ (i nie tylko). Zaistniał i nieźle namieszał. Zyskuje dużą popularność w sieci i w realu. Warsztaty, targi size plus, brafittingi odbywają się już w Warszawie i Katowicach. Teraz czas na Łódź.

Dlaczego size plus? „Bo Twoje życie jest czymś więcej, niż wskazuje waga.” I to właśnie komunikuje marka. Z powodzeniem. Twórczynie marki to kobiety z krwi i kości – lubią siebie i uczą tego innych. Zachęcają do dbania o urodę, samopoczucie i zdrowie bez względu na rozmiar.

Dlaczego Łódź? Ponieważ, to miasto, które inspiruje. Tradycja szwalnicza połączona z nowoczesnym biznesem. Uosobieniem tego podejścia jest OFF Piotrowska skupiająca przedstawicieli przemysłów kreatywnych.

Dlaczego targi size plus? Wiele z kobiet w rozmiarze powyżej 42 narzeka na brak możliwości zakupu modnych ubrań dla siebie. Przez targi pokazujemy, że mamy na rynku bardzo dużo ciekawych polskich firm, które już dawno nie myślą o modzie plus size w kategoriach „worka”. Ich „odzież XXL” to modne wzory, kolory, seksowne kroje. W jednym miejscu skupiamy marki, które potrafią i chcą szyć dla większych babek. Są to zarówno awangardowe propozycje, jak i klasyczne sukienki do pracy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na targach dostępne są ubrania do rozmiaru 62, oprócz tego dobrej jakości bielizna dla większych piersi, biżuteria i dodatki. Oprócz sprzedaży ubrań zapraszamy na warsztaty: “Kobieta XL: Bliżej Siebie – warsztat o samoakceptacji”, a także “Nie zaczynaj od tego co masz na talerzu, to co najważniejsze masz już w sobie” (zapisy: kontakt@bigbazaar.pl), a także na metamorfozę na żywo i warsztaty z brafittingu (dobieranie bielizny).

ŁÓDZKIE TARGI SIZE PLUS
6.09.2015, godz. 11.00-18.00
OFF Piotrkowska, ul. Piotrkowska 138/140
WSTĘP WOLNY

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
masamarzec
Łódzka Masa Krytyczna – marzec 2013
Unknown-7
Punkt widokowy na wakacje
5 Śniadanie & Gablota Łódź

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*