Łódzki Port Gier 36

portgierZapraszamy na trzydziestą szóstą edycję Łódzkiego Portu Gier. Tradycyjnie impreza odbędzie się w sobotę i niedzielę, tym razem 8-9 lipca, od 10:00 do 21:00 w Łódzkim Domu Kultury przy ul. Traugutta 18.

Na miejscu czekać na Was będą jak zawsze stoły uginające się od gier „bez prądu” – planszowych, karcianych i bitewnych. Będziecie mogli zagrać w ponad 600 różnych tytułów, oraz wziąć udział w Akcji Grywalizacja, w ramach której możecie spodziewać się nowych tytułów, które pozwolą Wam zdobyć punkty, jak również nowych wspaniałych nagród do zdobycia. W doborze gier i przyswojeniu zasad jak zwykle pomoże przesympatyczna obsługa w żółtych koszulkach. A wszystko to oczywiście będzie jak zwykle całkowicie za darmo.

Program:
Przez cały czas trwania imprezy
– Wypożyczalnia gier. Przez cały czas trwania imprezy będzie można wypożyczyć i zagrać w około 520 różnych gier planszowych i karcianych.
– Akcja Grywalizacja. Grając w wybrane gry na ŁPG-u możesz zdobywać osiągnięcia, notowane na specjalnej stronie www. Im więcej punktów, tym większa szansa wygrania nagród na koniec dnia.
Sobota, 8 lipca 2017
– 14:00 – Sesja RPG (Lovecraft)
Niedziela, 9 lipca 2017
– 12:00 – Eliminacje MP Neuroshima Hex 3.0

Lista dostępnych gier: http://portgier.info/index.php/lista-gier

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *