lodzkiportgierZapraszamy na trzydziestą piątą edycję Łódzkiego Portu Gier. Tradycyjnie odbędzie się on w sobotę i niedzielę – 20 i 21 maja. Jako, że ma wtedy miejsce także Noc Muzeów, w sobotę organizatorzy zapraszają od 10:00 aż do 1:00 w nocy. W niedzielę już tradycyjnie, od 10:00 do 21:00. Miejsce – jak zwykle w Łódzkim Domu Kultury przy ul. Traugutta 18.

Na miejscu czekać będą stoły uginające się od gier „bez prądu” – planszowych, karcianych i bitewnych. Będziecie mogli zagrać w ponad 500 tytułów, oraz wziąć udział w Akcji Grywalizacja, w ramach której możecie spodziewać się nowych tytułów, które pozwolą Wam zdobyć punkty, jak również nowych wspaniałych nagród do zdobycia. W doborze gier i przyswojeniu zasad jak zwykle pomoże przesympatyczna obsługa w żółtych koszulkach. A wszystko to oczywiście będzie jak zwykle całkowicie za darmo.

Lista dostępnych gier: portgier.info/index.php/lista-gier

Program

Przez cały czas trwania imprezy
Wypożyczalnia gier
Przez cały czas trwania imprezy będzie można wypożyczyć i zagrać w około 520 różnych gier planszowych i karcianych.
Akcja Grywalizacja
Grając w wybrane gry na ŁPG-u możesz zdobywać osiągnięcia, notowane na specjalnej stronie www. Im więcej punktów, tym większa szansa wygrania nagród na koniec dnia.

Sobota, 20 maja 2017
16:00 – Sesja RPG dla początkujących (Świat Mroku)

Niedziela, 21 maja 2017
16:00 – Sesja RPG dla początkujących (Sci-Fi)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lodzulike
Łódź U Like 2017 – informacje
swiecenie_1
Świecenie w Parku na Zdrowiu
lodz-dribbble-meetup-przypomnienie
Łódź Dribbble Meetup

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*