piwoOd 27 do 30 sierpnia w Arturówku organizowana będzie I edycja Łódzkiego Festiwalu Piwa. Wstęp wynosi 5 zł. Podczas czterech dni na dużym ogrodzonym terenie ok. 19.000 m2 tuż przy zbiorniku wodnym, przy otulinie Lasu Łagiewnickiego w Łodzi, będzie można posmakować różnego rodzaju piw z różnych browarów z całej Polski. Charakter i rodzaj imprezy polegać ma na biesiadowaniu w scenerii lasu dębowego przy odpowiedniej muzyce.

Festiwal Piwa ma na celu przedstawienie walorów wizualnych, estetycznych i smakowych produktów oraz innych przedmiotów oferowanych na festiwalu przez wystawców. Liczymy, iż w trakcie festiwalu przybędzie mnóstwo ludzi w różnym wieku.

Po przez uczestnictwo w Festiwalu jako wystawcy, będziecie mogli przedstawić i sprzedawać swój produkt bardzo dużej liczbie osób a także zareklamować się na naszym łódzkim rynku i nie tylko. Chcielibyśmy poprzez promowanie, umożliwienie przedstawienia i sprzedaży różnych produktów zachęcić uczestników festiwalu do posmakowania, zapoznania się z całą paletą produktów oferowanych przez wystawców.

Do udziału w Łódzkim Festiwalu Piwa zapraszamy browary regionalne, rzemieślnicze, kontraktowe, restauracyjne, mini browary, multipuby oraz firmy mające wpływ na poprawienie lub poszerzenie oferty dla piwowarstwa w Polsce.

W czasie Łódzkiego Festiwalu Piwa Arturówek 2015 teren zostanie podzielony na strefy:

I strefa – browary, minibrowary, multipuby
II strefa – gastronomia
III strefa – rozrywka (estrada)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
festiwalboss
Festiwal BOSS 2015
FMP-2017-patroni
Festiwal Myślenia Projektowego – Łódzkie 2017
ferie_wwwsxchu
Ferie w Łodzi 2011 – informator

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*