lodyfestiwalW dniach 7-9 lipca w Strefie Piotrkowska 217 odbędzie się Łódzki Festiwal Lodów Rzemieślniczych.

Od kilku lat lody zaczęto produkować metodami manufakturowymi i z naturalnych składników. Lody rzemieślnicze zyskały zaskakującą popularność – a skalę tego trendu na rynku gastronomicznym można porównać chyba tylko do rewolucji piwnej. Dlatego postanowiliśmy docenić łódzkich producentów i zrealizować konkurs na najlepszy smak lodów

W Festiwalu wezmą udział najlepsze łódzkie lodziarnie. Wiemy już na pewno, że będą to m.in.: Łodziarnia – Lody na Okrągło, Bangkok – lody tajskie, LÓD MIÓD, Lody na kole, Taj Ice – lody tajskie, Małe CoNieco, Bubble Truck, Szarlotka Cafe, Lodowi Ratownicy, Gelato Vero i R. Dybalski.

Najlepsze lody wybierze publiczność w ankiecie internetowej, a także jury złożone z szefów kuchni, cukierników i przedstawicieli mediów. Werdykt jury zostanie ogłoszony w sobotę o godz. 13:00.

Formułę Festiwalu dopełnią także inne słodkości – hiszpańskie churrosy od Buenos Churros lub pączki od Pączek i spółka. Odwiedzający goście będą mogli także korzystać z kuchni świata od restauratorów w Before Food Market lub baru, który tego weekendu zaserwuje odświeżające, letnie drinki i koktajle.

Harmonogram festiwalu:
Pt: godz. 15:00-23:00
Sb: godz. 12:00-23:00
Nd: godz. 10:00-20:00.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
SE17_logo_net
Soundedit ’17 – O wielowymiarowości sukcesu na Uniwersytecie Łódzkim
Promised Land Art Festival Open Day 2022
YouTubowy Meetup dla łodzian – See Bloggers Łódź

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*