plakat_zumba_17.05.2015Jeśli zastanawiacie się, jak połączyć przyjemne z pożytecznym, mamy dla Was rozwiązanie. Zapraszamy serdecznie na „Łódzki Charytatywny Festiwal Zumby”. Zarezerwujcie sobie niedzielne popołudnie, 17 maja 2015 i przyjdźcie o godz. 14 do Hali Sportowej MOSIR przy ul. Skorupki 21 w Łodzi na cztery godziny doskonałej zabawy.

Zumba, czyli połączenie aerobiku z elementami tańców latynoamerykańskich szturmem zawładnęła sercami ludzi na całym świecie. Trudno się dziwić. Gorące rytmy, świetna atmosfera i profesjonalni instruktorzy to najlepszy pomysł na spędzenie wolnego czasu.

Podczas Zumby, każdy uczestnik może indywidualnie dostosować tempo oraz intensywność ćwiczeń  do własnych potrzeb i możliwości. Jest to doskonała forma aktywności fizycznej dla każdego, bez względu na płeć, wiek czy kondycję.

Pamiętajcie, Wasza obecność to realna pomoc podopiecznym Fundacji Kolorowy Świat. Bawcie się z nami  i pomagajcie! Cały dochód z wejściówek zostanie przeznaczony na zakup nowoczesnego, wieloelementowego   placu zabaw, dostosowanego do potrzeb niepełnosprawnych maluchów z Fundacji Kolorowy Świat. 

Więcej informacji na fanpagu oraz stronie internetowej Fundacji Kolorowy Świat.

facebook.com/events/918886861484411/
kolorowyswiat.org

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
dnikariery
Poznaj swojego przyszłego pracodawcę!
chillifabric
Chill Fabric 2015 – informacje
DSC_8378_DxO
XXXII Festiwal Zdrowia Wróżb i Niezwykłości

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*