DSCF2978W niedzielę, 17 maja w Hali Sportowej MOSiR przy ul. ks. Skorupki odbył się Łódzki Charytatywny Festiwal Zumby. Przybyli wspierali fundację Kolorowy świat. Patronem medialnym był Plaster Łódzki.

Pozytywna energia unosiła się już od wejścia MOSiR-u. Dźwięki dochodzące z hali wskazywały na dobrą zabawę filantropów, którzy przybyli wesprzeć fundację poprzez zumbę. Festiwal odbywał się w przyciemnionej hali, jednak bardzo dobrze współgrało to z grą kolorowych świateł. Na scenie pojawiali się naprzemiennie instruktorzy, rozbawiając publiczność, która energicznie skakała, tańczyła i ruszała się w rytm latynoamerykańskich dźwięków aż przez cztery godziny.

To już nie pierwsza taka inicjatywa w naszym mieście, jak i w całej Polsce. Od lat pasjonaci zumby spotykają się, aby razem wytańczyć środki na pomoc w szczytnych celach. Zumba, czyli połączenie aerobiku z elementami tańców latynoamerykańskich, pozyskuje coraz więcej nowych miłośników, których energia wyzwalana podczas zumby uzależnia i pochłania bez reszty. Mogąc połączyć przyjemne z pożytecznym, fani zumby spotykają się, wspierając fundacje oraz szczytne cele.

Koszt rejestracji na Łódzki Charytatywny Festiwal Zumby wynosił 25 zł. Dochód został przekazany na wspieraną fundację Kolorowy świat, a dokładniej na zakup nowoczesnego, wieloelementowego placu zabaw, dostosowanego do potrzeb niepełnosprawnych dzieci. Uczestnicy mogli również dodatkowo wspomagać fundację, wrzucając pieniądze do specjalnej urny.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Remont Arturówka (foto)
missfali56
Miss Fali 2011 – finał (foto)
Ogrody Anny startują 10 lipca
1 Komentarz
  • Agnieszka
    18 maja 2015 at 18:18

    Było rewelacja i super i pozdrawiam serdecznie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*