funkyW sobotę, 11 grudnia w Improwizacji (Wólczańska 38) o 21 rozpocznie się impreza pod hasłem „Łódzka Strefa Funky”. Patronem koncertu jest Plaster Łódzki. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na te wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Funky”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilet oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w piątek, 10 grudnia o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomien drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest organizator impprezy

 
W czasie Łódzkiej Strefy Funky wystąpią:

KLAWO – łódzka formacja grająca eklektyczny repertuar z pogranicza rocka, funku i popu. Grupa powstała w 2004 roku, by po wielu perturbacjach i kłopotach ostatecznie uformować się w 2009 roku. Od początku 2010 zespół prowadzi aktywną działalność koncertową, zresztą właśnie koncerty są według nich probierzem wartości tego, co robią. Stylistycznie starają znaleźć tam, gdzie klasyczne rockowe brzmienie gitar spotyka się z pulsującymi rytmami sekcji rytmicznej. „Lekki rock z elementami funku lat 70-tych” – dopowiadają. Na repertuar składają się głównie autorskie kompozycje, choć nie stronią od sięgania do klasyki rocka. Podczas koncertów często wykonują np. „Anybody seen my baby” i „Rock and a hard place” The Rolling Stones czy „I shot the sheriff” Boba Marleya. Muzykę zespół tworzy wspólnie, zaś za teksty odpowiadają głównie Łukasz Załęski i Stanisław Jakuszewski.

Obecny skład zespołu:
Łukasz Załęski – wokal
Stanisław Jakuszewski – gitara
Michał Graczyk – bas
Łukasz Musiaka – perkusja
www.klawo.com.pl

FREEKS – Zespól powstal w Lodzi w 2000 r. Muzyka FREEKS laczy w sobie: funk, pop z elementami rock’a. Niepowazne teksty o powaznych sprawach w polaczeniu z oryginalnymi pomyslami aranzacyjnymi daja wysmienita mieszanke muzyczna. Zespól gra samodzielne koncerty na terenie calego kraju, a takze supportujac takie gwiazdy jak Kayah, Ania Dabrowska,Kult, Big Cyc, Goya itp. Zespól kilkakrotnie wystepowal w audycjach radiowych i telewizyjnych (m. in. 30 minutowe nagranie live dla francuskiego radia Bleu, godzinna audycja w niemieckim radiu Flora, nagranie programu dla stacji MTV Polska). Swoje koncerty zespól opiera przede wszystkim o wlasne kompozycje, stanowiace polaczenie takich gatunków muzycznych, jak pop, rock, funky, disco i troche hip-hop’u. Taka muzyczna fuzja zapewnia swietna zabawe podczas naszych koncertów. Na naszych imprezach nuda jest ustawowo zabroniona. W wrześniu 2010r. w sprzedaży ukazał się debiutancki album grupy „OWO”.
Obecny skład:

Kasia Kubus – wokal
Michał Karkusiński – klawisz
Artur Kubasik – gitara
Kuba Lipiński – bass
Piotr Musiał – perkusja
Mateusz Sumera – sax
www.freeks.pl

EUDE JAZZ – zespół został zawiązany w grudniu 2008 r. Dopomogło szczęście, gdyż poszczególni członkowie nie znali się wcześniej nawzajem. Można powiedzieć że paru ludzi spotkało się we właściwym miejscu, o właściwej porze. Od tamtej pory zespół opracował ciągle poszerzany repertuar, ma zasobą  kilkanaście koncertów, a także z różnych przyczyn 6 razy zmieniał sale prób.
Zespół

EudeJazz to niecodzienna mieszanka energii i przekazu  doprawionegofunkowym groovem. Zespół ten to dowód na to że Rap i Jazz to nierozłączna para, która poderwie z miejsca nawet  największego wroga rymowanych tekstów, a wszystko za sprawą gitarowych brzmień okraszonych dynamicznymi bębnami oraz urzekającymi klawiszami i saksofonem. Pomimo krótkiej, rocznej działalności zespół już wyraźnie zaznaczył swoje miejsce na imprezowej mapie Łodzi, dając liczne koncerty m.in. na festiwalu Outline Colour Festival u boku takich gwiazd jak O.S.T.R., Tede, M.O.P.

Skład zespołu:

Ziut – rap, Bastazz – rap, Manku – rap, Qla – beatbox, Patryk Wagner – saksofon, Krzysiek Brzesiński – klawisz, trąbka, Kondi – gitara elektryczna, Piotr Sowik – bass, DJ Aes – gramofony, Kacper Wiśniewski – perkusja{jcomments on}
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ladiesnight
Ladies Night w Cinema City (zakończony)
laj14
Letnia Akademia Jazzu (zakończony)
Cicha noc w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*