lipcowamDeszcz niestraszny rowerzystom. Mimo niesprzyjającej aury w ostatni piątek miesiąca zorganizowano kolejną Masę Krytyczną.

 
Rowerzyści tradycyjnie rozpoczęli przejazd w Pasażu Schillera. Piątkowa trasa ciągnęła się przez plac Komuny Paryskiej, Wólczańską, Radwańską, aż do al. Politechniki, Pabianicką, Tymienieckiego do placu Wolności.

Motywem tejże nieco zakręconej przejażdzki było pokazanie uczestnikom Masy Krytycznej łódzkich fabryk – tych istniejących i tych, które zostały już rozebrane.

Dobrym prognostykiem jest to, że wśród rowerzystów biorących udział w łódzkiej Masie Krytycznym byli ludzie w rożnym wieku. Ramię w ramie oldboye na swych klasycznych jednośladach i nastolatkowie na wyczynowcach przecinali ulice Łodzi, wspólnie krzycząc hasła „rower nie truje i nie hałasuje” albo „dwa koła dobrze, cztery koła źle” Organizatorzy doliczyli się prawie trzystu osobowej grupy uczestników i biorąc pod uwagę  trudności pogodowe był to naprawdę dobry wynik. Oby na sierpniowej Masie Krytycznej było ich jeszcze więcej.

 

Masa Krytyczna Masa Krytyczna Masa Krytyczna
Masa Krytyczna Masa Krytyczna Masa Krytyczna
Masa Krytyczna Masa Krytyczna Masa Krytyczna
Masa Krytyczna Masa Krytyczna Masa KrytycznaMasa Krytyczna
Masa Krytyczna Masa KrytycznaMasa Krytyczna Masa KrytycznaMasa Krytyczna
Masa KrytycznaMasa Krytyczna Masa Krytyczna Masa Krytyczna
Masa KrytycznaMasa Krytyczna Masa Krytyczna Masa Krytyczna
<object width=”425″ height=”344″><param name=”movie” value=”http://www.youtube.com/v/o84QV10J_B8&hl=pl&fs=1″></param><param name=”allowFullScreen” value=”true”></param><param name=”allowscriptaccess” value=”always”></param><embed src=”http://www.youtube.com/v/o84QV10J_B8&hl=pl&fs=1″ type=”application/x-shockwave-flash” allowscriptaccess=”always” allowfullscreen=”true” width=”425″ height=”344″></embed></object>
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
LTK10
Łódzki Test Komunikacyjny rozstrzygnięty (foto)
Pokazy strażackie w Manufakturze (foto)
Mercedes-Benz. Ikony przemysłu samochodowego w Galerii Łódzkiej (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*