lodzka_lista_przebojow Przed Wami propozycje do Łódzkiej Listy Przebojów.

Sposoby głosowania:

1. Wyślij SMS pod numer 71051 o treści plaster.top.numerutworu. Koszt jednego SMS wynosi 1 zł plus vat.

2. Wyślij maila na adres lista@plasterlodzki.pl o temacie „Lista Przebojów”. W treści wpisz wykonawcę i tytuł utworu oraz swoje imię i nazwisko. .

POCZEKALNIA

Sposoby zgłaszania zespołów:

Wyślij maila na adres lista@plasterlodzki.pl temacie „Lista Przebojów – zgłoszenie”. W treści wpisz wykonawcę i tytuł utworu, a także krótki opis. Uwaga!! Można zgłaszać tylko zespoł z Łodzi i województwa.

Zobacz regulamin Łódzkiej Listy Przeboj

P. Tres Botellas de la Leche – Radio M

SMS: 71051 o treści plaster.top.92

https://www.youtube.com/watch?v=sOfSXcP6lps

Spadek na dziesiąte pozycję. Nasza muzyka to efekt synergii różnych osobowości i inspiracji. To połączenie energetycznego, miejscami melodyjnego hard rocka z elementami rock’n’rollowej przekory charakteryzującej polską scenę gitarową lat 80, a także domieszką popu, punku, blues-rocka i elementów progresywnych. Zapraszamy na www.facebook.com/TBDLL

P. Ahaja – Dla mnie lśnij
SMS: 71051 o treści plaster.top.93

Spadek do poczekalni. Ahaja to trash metalowa kapela z Ozorkowa, której koncepcja powstała w 1997 roku. Wcześniej część muzyków tworzyło Roller Coaster. Muzycy występowali m.in. z Mechem, Acid Drinkers, Hunterem i Katem.

P. Maze Of Sound – Rain charmer
SMS: 71051 o treści plaster.top.97


Spadek do poczekalni. Jak sam zespół informuje: „Witamy! Dziękujemy za możliwość udziału w Liście Przebojów łódzkiego Plastra. Nasz singiel <Man in the balloon> już długo utrzymuje się w Top Ten i jest nam bardzo miło z tego powodu!  Chcielibyśmy jednak pochwalić się naszymi nowymi studyjnymi utworami. Pierwszy z nich to <Rain charmer>”.

P. Sjón – Forest
SMS: 71051 o treści plaster.top.105W styczniu zespół Sjón rozpoczął pracę nad swoim debiutanckim albumem. Od 2 lutego możemy oglądać pierwszy teledysk grupy, zapowiadający wspomniane wydawnictwo. 

P. HammerHed – Mój zdrajca
SMS: 71051 o treści plaster.top.110Najnowszy kawałek ostrej kapeli HammerHed. To zespół pochodzący z Łodzi, grający muzykę heavy metalową. Powstał w styczniu 2012 r.

P. Bielas i Marynarze – Wolność SMS: 71051 o treści plaster.top.112Nowa odsłona twórczości łódzkiego barda Jacka „Bielasa” Bieleńskiego, wspieranego silną marynarską  załogą w składzie: Robert Tuta na gitarze  (NOT, Agressiva 69, 1984), Wojtek Michalec, gitarzysta Cool Kids Of Death, tu na basie, oraz Piotr Gwadera, wszechstronny perkusista znany z L.Stadt, Blisko Pola, Bogów i niezliczonych eksperymentalnych składów.

P. IMess – You Must Die
SMS: 71051 o treści plaster.top.114

https://www.youtube.com/watch?v=6F5BjblywTg

To mieszanka Rocka i muzyki elektronicznej w wydaniu jakim jeszcze nie słyszeliście. Ciekawy wokal, mnóstwo efektów. Mimo swojej mocy przyjemny dla ucha.

P. Boso – Gorąco SMS: 71051 o treści plaster.top.113Boso zaczęło chodzić jesienią 2010. Pop, funk, reggae, blues, rock, soul plączą się im ciągle między nogami. Boso to miłość i miłość do muzyki, emocje, kobiecy wdzięk, urok, chęć życia, energia i jeszcze trochę miłości, gro bab ze szczyptą facetów w proporcji 4-do-2. Wokale, które troją się w Waszych głowach to Julka, Aneta, i Kasia. Ala – gitara, Zakwas – bas, Seru – perkusja. Zespół ze Zgierza, Łodzi i okolic znalazł ciepły kąt w Miejskim Ośrodku Kultury w Zgierzu, z którego łatwo się wygonić nie da. W maju 2012 własnymi siłami Boso wydało pierwszą EPkę, w lipcu odniosło sukces na małej scenie Slot Art Festival, którą wygrało, w marcu 2013 zespół zajął 1. miejsce w eliminacjach przeglądu Rock Master Reaktywacja w Pabianicach.

P. Black Radio – Dom Music sessions
SMS: 71051 o treści plaster.top.118Utwór promujący najnowszy singiel grupy Black Radio w wersji live nagrany w studio Dom Music.

P. C.O.D. – The Trip SMS: 71051 o treści plaster.top.120

posłuchaj utworu

Zespół C.O.D. powstał w 2009 roku w Łodzi jednak ostateczny skład grupy uformował sie dopiero w październiku ubiegłego roku. W 2012 roku muzycy wygrali ogólnopolski konkurs dla amatorskich zespołów Rock On, zostali także finalistami prestiżowego konkursu sieci sklepów Empik – Make More Music, gdzie dostali liczne pochwały z ust Piotra Metza, Marii Peszek i Piotra Roguckiego. Obecnie zespół tworzą Przemek Badziak, Bartek Jakubowski, Kamil Rzeźnik, Bartek Pawłowski i Mateusz Gryglas, którym nie brakuje zapału do pracy i chęci rozwoju.

P. Statyści – Galeria
SMS: 71051 o treści plaster.top.123Singiel promujący długo oczekiwaną debiutancką płytę zespołu Statyści.

P. Sabotage – Mother Road
SMS: 71051 o treści plaster.top.128

https://www.youtube.com/watch?v=xk3QU0TIL24

Zespół o sobie: Jesteśmy zespołem grającym szeroko pojęty rockmetal – w naszych kawałkach możemy usłyszeć wpływy thrashu jak i rock n’roll’a (przynajmniej tak nam się wydaje). Naszym stałym miejscem pobytu jest Łódź, jednak każdy z nas pochodzi z poza Łodzi (Głowno, Stąporków, Zamość).

O utworze: Jest to utwór „najbardziej bluesowy” w naszym repertuarze i zarazem najbardziej powiedzmy … klimatyczny.

P. Tattva – Czas SMS: 71051 o treści plaster.top.129

posłuchaj utworu

Spadek do poczekalni. To mieszanka muzycznych żywiołów rocka, hard rocka i grungu. Połamane harmonie, melodyjnie mocne granie….

P. AnaJa – Czy Cię znam
SMS: 71051 o treści plaster.top.130Najnowsza propozycja. Tekst: R. Świebodziński Muzyka: P. Szoszkiewicz Wykonanie: A. Szoszkiewicz, P.Szoszkiewicz

P. Asthenia – Fragments of a dream SMS: 71051 o treści plaster.top.131Zespół powstał kilka lat temu, jednak obecny skład gra razem od ok. roku. Zespół tworzy własne kompozycje a teksty są autorstwa wokalisty Arka. Utwory to połączenie energicznych riff`ów, melodyjnych solówek i nieprzeciętnego wokalu. Kawałki zespołu Asthenia to głównie rock i heavy metal.

P. hau_mikael – do you feel (the same way)
SMS: 71051 o treści plaster.top.132Brzmienie ze źródeł soulu i elektroniki. Domyślenie jest to projekt: producent (hau) – wokal (mikael). Na koncertach duet jest dodatkowo wspierany przez sekcję rytmiczną perkusja (ad) – bas (dany). Projekt ma na swoim koncie podwójny winyl „Back to the Game / Good Vibe” zawierający dwa utwory oraz ich remiksy a także EP „Fly”.

P. Concrete Hills – In the spring of life
SMS: 71051 o treści plaster.top.134Najnowszy singiel przedstawicieli łódzkiego art rocka. Zarazem premierowy klip grupy Concrete Hills.

P. Joe Doe – Rozdroża SMS: 71051 o treści plaster.top.135Spadek do poczekalni. Zespół Jane Doe powstał latem 2010 roku w Łodzi. W obecnym składzie kapela funkcjonuje od połowy 2012 roku. Muzyczną wizytówką Jane Doe jest materiał demo zrealizowany przez Kamila „Bobra” Bobrukiewicza (BM Productions). Płyta, zawierająca cztery utwory z autorskiego repertuaru formacji, wydana została przez samych jej twórców w obiegu nieoficjalnym. Muzyka Jane Doe powstaje w klasycznym, czteroosobowym składzie po to, by nie ugrzęzła w chaosie niepotrzebnych dźwięków i nadmiarze interpretacji. Twórczość kapeli jest niewymuszona i całkowicie naturalna, ale jednocześnie dobrze przemyślana pod względem kompozycji. Zespół nie boi się odwołań do korzeni rocka, ale i nie ucieka przed tym co nowe, a forma przekazu sprawia, że przykuwa uwagę zarówno miłośników melancholijnych melodii jak i ciężkiego grania.

P. I.N.G.U – Uwierzyć SMS: 71051 o treści plaster.top.136Spadek do poczekalni. I.N.G.U. to zespół, którego skrót oznacza „I NEVER GIVE UP” czyli motywujące przesłanie będące zarazem dewizą, którą chcemy pobudzić w naszych odbiorcach. I.N.G.U. ma na swoim koncie kilka wywiadów oraz projekt zrealizowany dla Fundacji „Nowa Nadzieja” z Kalisza, na rzecz pomocy dzieciom chorym na autyzm, zespół Downa, rozszczep kręgosłupa. Autorski singiel pt. „Uwierzyć”, obecnie znajduje się na szczytach kilku list przebojów. Utwór pt. „Uwierzyć” niesie ze sobą ogromne przesłanie, wiarę w ludzi i chęć walki o lepsze jutro. Można go również posłuchać na naszym oficjalnym kanale youtube.pl http://www.youtube.com/watch?v=XHPH-pjnYlw. Ostatnio piosenka trafiła aż do Portugalii. Zespół obecnie pracuje nad materiałem na debiutancką płytę, którą planuje wydać już w wakacje 2014 roku.

P. VernissagE – Summertime
SMS: 71051 o treści plaster.top.137Spadek do poczekalni. To najnowszy utwór zespołu VernissagE pt. Summertime. 

P. Już nie żyjesz – Gdy nie nadejdzie jutro
SMS: 71051 o treści plaster.top.140Spadek do poczekalni. W swojej najnowszej propozycji, muzycy konsekwentnie raczą słuchaczy eskapistycznymi myślami: „Lepiej nie mieć złudzeń i na nic nie czekać. Zerwać wszystkie przyjaźnie, trzymać dystans, być z daleka.” W teledysku, którego realizacji podjął się Jaromir Dziewic (Transgressiveart), aktorsko zadebiutował znany z łódzkiego klubu DOM dj Eddie Rebel.

P. Fonovel – Fun is over
SMS: 71051 o treści plaster.top.141Obraz jest reżyserskim dziełem Dominika Figla, gitarzysty zespołu. Jak stwierdził autor, klip „ukazuje prawdziwie łódzką historię, pełną niedopowiedzeń, w której „zabawa się kończy”, kiedy pojawia sie kobieta…”.. 

P. Strony – Młody
SMS: 71051 o treści plaster.top.142Spadek do poczekalni. Piszą o sobie: Pochodzimy z Łodzi i w obecnym składzie tj. Igor Wodzyński- melodie, teksty , wokal, gitara, Maciej Fita- gitara basowa oraz Maciej Źródlak – bębny gramy razem od ponad roku. Inspiruje nas muzyka lat 90 miasta Seatle. Jesteśmy kompletnie nią przesiąknięci ! I ta właśnie jednomyślność w gustach muzycznych spowodowała, że gramy to co gramy. Czyli Grunge, jednak staramy się to zrobić zupełnie po swojemu. Koncentrujemy się na własnej twórczości, teksty obowiązkowo powstają w języku polskim jesteśmy przekonani, że wtedy generuje się większy ładunek energii. Tym bardziej kiedy uda się uniknąć banalnych słów i ułożyć dobrą melodię

P. Death Denied – Jack, Jim and Johnny

SMS: 71051 o treści plaster.top.143Spadek do poczekalni. Pierwszy teledysk łódzkiego zespołu Death Denied, który to został założony w 2009. Swoją muzykę sami określają jako miks southern rocka z metalem. Do tej pory Death Denied nagrali dwa dema: 'Booze’n’Roll’ (2009) oraz 'Appetite for Booze’ (2011). Swoje inspiracje muzycznie czerpią z „klasycznego, gitarowego grania spod znaku Black Sabbath oraz z pustych butelek po piwie.

P. Drop Pants – Czerwone Kałuże
SMS: 71051 o treści plaster.top.144Spadek do poczekalni. Utwór jest pierwszym oficjalnym singlem promującym Ep które ukaże się pod koniec maja.

P. Wah Na Tah – Byłeś
SMS: 71051 o treści plaster.top.145Spadek do poczekalni. Jest to drugi utwór promujący nasza EP z zeszłego roku. Zespół Wah Na Tah to czworo muzyków, których drogi skrzyżowały się w 2008 roku. Sprzyjający los i dobry duch wielkiego wodza Wanata, którego wybrali na swojego patrona sprawił, że mogą dzielić się swoją twórczością z innymi. 

P. AHEAD – Ściana SMS: 71051 o treści plaster.top.146Spadek do poczekalni. Przygoda z AHEAD rozpoczyna się w 2005 roku w Łodzi. Zaczęło się całkiem banalnie – dwóch kumpli i dużo zapału do grania. Jeden z nich przypomniał sobie, że ma brata basistę i tak powstał pierwszy, trzyosobowy skład AHEAD. Tworzyli go Marcin „Fryta” Fryczak (gitara), Paweł Borszyński (bas) oraz Piotrek Borszyński (bębny). Po kilku miesiącach wspólnego grania, do chłopaków dotarło, że jednak czegoś im brakuje. Zaczęli szukać i w końcu znaleźli Brakujące Ogniwo. Do zespołu dołączyła Magda Traczyk, która do dziś dzielnie trzyma się mikrofonu. AHEAD od samego początku pracował nad własnym stylem i brzmieniem. Muzyka grupy jest więc wypadkową inspiracji oraz fascynacji ludzi tworzących ten zespół: Magda Traczyk – wokal, Marcin Fryczak – gitara, Kamil Mielczarek – bas i Piotrek Borszyński – perkusja. W 2014 roku ukazała się EPka zespołu AHEAD, którą promuje teledysk koncertowy do utworu „Ściana”. Klip zrealizował Bike RAporter w łódzkim klubie Stereo Krogs.

P. Soaps – Skylark
SMS: 71051 o treści plaster.top.147Najnowsza propozycja, czyli utwór czterech młodych łodzian.

P. Solution – Szklany zamek
SMS: 71051 o treści plaster.top.148Spadek do poczekalni. Wciąż na dziesiątej pozycji. Zespół Solution powstał w lutym 2012 roku w Łodzi. W styczniu 2014 przy współpracy z Dao Studio Adriana Janickiego zespół nagrał swoją pierwszą EP-kę „Nie patrząc wstecz” na której znalazły się 4 kompozycje z gatunku melodyjnego rocka ale w nieszablonowym wydaniu gdzie nietuzinkowe harmonie łączą się z mocnymi riffami.

P. Karolina KARO Sawicka – To nie czas na łzy
SMS: 71051 o treści plaster.top.150Utwór 21-letniej łodzianki. Autorskie utwory  miały premierę w Radiu Mazury, Radiu Oko, Radiu Victoria, Radiu Ziemi Wielunskiej. Aktualnie nagrywa płytę w profesjonalnym studio ma gotowe trzy utwory, każdy w dwóch wersjach językowych- polskim i angielskim.   Obyta ze sceną- dwa ostatnie lata występowała na imprezach miejskich, na dużych otwartych scenach oraz na kameralnych mini recitalach w Bibliotekach.


P. Justyna Panfilewicz – Chcę Wiecej SMS: 71051 o treści plaster.top.154Spadek do poczekalni. Justyna Panfilewicz pochodzi ze Skierniewic. Wokalistka i autorka tekstów kilka razy próbowała z powodzeniem swoich sił w telewizyjnych programach muzycznych. Ma na swoim koncie udział w show Bitwa na głosy, gdzie występowała z ekipą dowodzoną przez Michała Wiśniewskiego. Po zakończeniu swojej przygody z zespołem Ich Troje Justynę można było usłyszeć w drugiej edycji talent show The Voice of Poland, gdzie zachwyciła jurorów swoim rockowym wokalem.

P. Martyna Woźniak – 7 lęków
SMS: 71051 o treści plaster.top.155„Zespół w stylistyce nowoczesnego pop, pop-rock, stawiający na świeżość brzmień i wpadające w ucho melodie. Muzyka jaką tworzymy to połączenie chwytliwych harmonii i nowoczesnego brzmienia  z subtelnym wokalem. Skład zespołu tworzą: Martyna Woźniak – wokal, Artur Kubasik – gitary, Anna Joachimiak – bas, Piotr Frontczak – perkusja, Adrian Latosiewicz – piano. Najnowszy utwór ,,7 lęków”to dość nieoczekiwana, rockowa odsłona naszej twórczości.”


P. Tres Botellas de la Leche – Bóg SMS: 71051 o treści plaster.top.158Najnowsza propozycja. Singiel promujący EP „No Es Pais Para Normales”. Premiera EP-ki: 29 /03/ 2015. Odwiedź Butelki na www.fb.com/TBDLL

P. Szaraki – Moje grabie

SMS: 71051 o treści plaster.top.159Najnowsza propozycja. O zespole: Szaraki to zespół jakiego jeszcze w Łodzi nie było. Muzyka na wysokim poziomie i teksty na jeszcze wyższym – tego powiedzieć nie możemy jednak mamy absolutnie luźne podejście i do naszej twórczości podchodzimy z z dużym przymrużeniem oka. O utworze: „Moje grabie” to zaledwie 1/10 tego na co nas stać

SMS: 71051 o treści plaster.top.1 L.Stadt – Mumms Attack POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.2 Revlovers – Shake It POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.3 Fonovel – Passion POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.4

Bruno Schulz – Laura

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.5

Kamp! – Heats

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.6 Kamień Kamień Kamień – Ścigany POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.7 Kind Off – Dancing Colours POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.8 The Washing Machine – Alright POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.9 Black Radio – Another Way POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.10 Tune – Dependent
SMS: 71051 o treści plaster.top.11 Alone – Time Stop POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.12 Eteksor – WNM POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.13 Magister Ninja – Zamykamy POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.14 Pornohagen – Weź to włącz POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.15 TRYP – Czołg POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.16 NOT – To taka gra POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.17

consFEARacy – The Death and Resurrection Show

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.18 Citizen – Hip-Hop To My! POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.19 Dreadsquad & Kacezet – Czego ona chce POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.20

Ghetto – Świat w którym przyszło Ci żyć

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.21 Overhood – Hell yeah POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.22 Psychocukier & Łukasz z Bałut – Złota Kareta POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.23 Sounds of Silence – Tysiące słów POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.24 Purga – Ślepa Kieja POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.25 2’Loan – Machina POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.26 The Stylacja – Ściana (dźwięku) POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.27 Wah Na Tah  – Wiara POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.28 Rambo Jet – Chocolate Bar POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.29 Heretikon – Nasi Pogańscy Przodkowie POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.30 Carte Blanche – Magik
POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.31 Halo of Lies – Blind Leading The Blind POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.32 Tune – Confused POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.33 Kind Off – What have to be POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.34 Death Denied – Murky Waters POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.35 Bruno Schulz – Pobawmy się w ludzi teraz POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.36 Hellever – Strach rodzi wiarę POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.37 Boso – Muzyka POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.38 Tautology – Cage of love POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.39 Coffee Radio – Wszystko o Tobie POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.40 Sounds Of Silence – Cień zimnej wojny POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.42 Souldust – Chwila POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.43 Psychocukier – Gwiazda POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.44 Spaces Faces – Dziwnie POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.45 Samokhin Band – Ja skazal POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.46 Fonovel – Niemiec POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.47 Un-Logic – Kryształowy sen POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.48 Wieże fabryk – Kosmos POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.49 Black Radio – Zero Year POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.50

Rambo Jet – Prośba o piosenkę

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.51 Egoiści – Miasto kotów POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.52 Whispering – Radiation Sickness POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.53

Nastaw Radio – Daj mi sens

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.54 Sounds Of Silence – Sen Nadziei POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.56 Sjón – Out POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.57

Power Of Trinity – Chodź ze mną

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.58

The Capsels – Tatuaż

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.59

The Washing Machine – The Hallow

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.60

Arcadia – Amok

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.61 Nośność Stropu – Lepszy czas(New Version) POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.62

Spaces Faces – Od jutra

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.63 Sounds Of Silence – Żyj Chwilą POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.64 lilaveneda – Stara Baśń POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.65 Black Radio – Nolifes, Killjoys and Us POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.66 Alegorya – Atlantyda POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.67 Little White Lies – Don’t breathe untill I tell POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.68

Voltage – Ocal mnie

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.71 Concrete Hills – In The Spring Of Life POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.72 Eleventh Horizon – Marpul POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.74 Zgiełk – Jeszcze nie POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.75 HammerHed – Mroczny POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.76 Crunk – Collide POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.78 Klawo – Każdy dzień POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.79 Konkubent – Na Dno POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.80 Blind Rusty Box – There Was a Boy POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.81

Kombinat – Przesądy

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.82 Ettexor – WNM2 POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.83 Mickey Lecter – Twoja krew POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.84 Citizen – Serduszko POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.85

Substytut – Destylacja (Disco)

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.86 Hatti Vatti feat. Lady Katee – Simple Words POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.88 VernissagE – Kraina marzeń POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.89 Krańcówka – Gdybym POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.90

Michał Ulowski – Nibiru

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.91 HammerHed – Życie jest walką POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.93 Okrutny Leoncio – Raj POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.95 Purple Snake – Find New Way POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.99

Tres Botellas de la Leche – Co ma być

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.100

Drop Pants – Zima bez ptaków (live luka)

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.101

Crunk – Goodnight

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.102

Voltage – Przed południem

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.103

Nobody – Strach

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.104

Zuza Nagiel – I`ve been waiting

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.106

Rambo Jet + Klara – Na jeden znak

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.107

Purple Snake – Snake It!

POSŁUCHAJ

SMS: 71051 o treści plaster.top.108

TN. feat Monika Emat – Pokoje

POSŁUCHAJ

SMS: 71051 o treści plaster.top.109

Okrutny Leoncio – Sen

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.111

Wah Na Tah – Junglowy

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.115

Gemini Abyss – The Story

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.116

Drop Pants – Przemyślenia młodego weterana wojen pozaziemskich

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.117

Tekla – Free Run

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.119

Dominic Buczkowski – Shakin’

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.121

J.A.B. – Temptation

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.121 Joe Doe – Noc POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.122

Tres Botellas de la Leche – Bez refundacji

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.125

RobZone – Na skraju życia

POSŁUCHAJ
SMS: 71051 o treści plaster.top.126

Concrete Hills – Sixteen Trees

POSŁUCHAJ
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lodzka_lista_przebojow
Łódzka Lista Przebojów – notowanie 112
lodzkalistaprzebojow
Łódzka Lista Przebojów – notowanie 30
lodzkalistaprzebojow
Łódzka Lista Przebojów – notowanie 45

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*