Łodzianin wystąpi na gali UFC w Gdańsku

UFCGdanskLondyn – UFC® ogłosiło kolejną walkę która odbędzie się w sobotę 21 października w Ergo Arenie w Gdańsku. Piąty pojedynek w Oktagonie® stoczy Damian Stasiak (10-4; pochodzący z Łodzi, Polska). Polak ostatnio stoczył dwa świetne pojedynki, w których poddał kolejno Filipa Pejica (12-2-2) oraz Daveya Granta (9-3). W ostatnim starciu Stasiak postawił się doświadczonemu Pedro Munhozowi (14-2), który był zdecydowanym faworytem tej walki. Najlepszy Polski zawodnik kategorii koguciej przed swoją publicznością będzie chciał po raz kolejny udowodnić, że zasługuje na miejsce w czołówce tej dywizji w UFC.

Przeciwnikiem Stasiaka będzie Brian Kelleher (17-8; pochodzący z Selden, USA), dla którego będzie to trzecia walka w UFC. Amerykanin podpisał kontrakt z organizacją po serii sześciu zwycięstw z rzędu poza UFC. W debiucie “Boom” sprawił sporą sensację na gali UFC 212 w Brazylii, gdzie poddał w niecałe dwie minuty Iurego Alcantarę (35-8).

UFC FIGHT NIGHT® GDAŃSK
Wszystkie zestawienia mogą ulec zmianie, a kolejność walk jest do potwierdzenia

Walka w kategorii średniej
Trevor Smith vs Ramazan Emeev

Walka w kategorii średniej
Jonathan Wilson vs Oskar Piechota

Walka w kategorii ciężkiej
Dmitrii Smoliakov vs Adam Wieczorek

Walka w kategorii półciężkiej
Jan Błachowicz vs Devin Clark

Walka w kategorii koguciej
Damian Stasiak vs Brian Kelleher

Bilety na galę UFC FIGHT NIGHT® GDAŃSK są już w sprzedaży za pośrednictwem www.eventim.pl/ufc w przedziale cenowym 89PLN, 129PLN, 169PLN, 269PLN, 309PLN, 349PLN, 399PLN, 499PLN, 669PLN, 899PLN oraz 1199PLN.

Jeden komentarz do “Łodzianin wystąpi na gali UFC w Gdańsku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *