_7311138_resizeKino Cytryna powróciło ze swojej wielkiej wyprawy na Przystanek Woodstock, który w dniach 30 lipca – 1 sierpnia odbywał się w Kostrzynie nad Odrą.


 

Przez cztery dni Miasteczko Filmowe  Łódź_Stock zlokalizowane na wzgórzu Akademii Sztuk Przepięknych odwiedziło wiele  tysięcy Woodstokowiczów. Przez cały dzień mogli oni podziwiać, dotykać i robić zdjęcia z gigantycznymi eksponatami z filmu  Kingsajz, które specjalistycznym transportem zostały przywiezione do Kostrzynia wprost z Muzeum Kinematografii.

Od wczesnych godzin popołudniowych otwarty był namiot filmowy, w którym prezentowane były produkcje niezależne, dokumentalne i fabularne.  Na koncercie zespołu The Washing Machine, który grał do filmu „Gabinet doktora Caligarii”, zebrało się ponad  200 osób (reszta z braku wolnych miejsc odchodziła z kwitkiem). Występ zespołu wywołał entuzjastyczne opinie. Podczas innych projekcji w namiocie również nie brakowało widzów.  

Sukcesem okazały się też warsztaty animacji poklatkowej przygotowane przez wytwórnię Se-Ma-For. Animatorzy zachęcali do wspólnej zabawy w tworzenie spotu reklamującego Przystanek Woodstock. W spocie wystąpiło ponad 100 osób.  Wieczorami od godz 22:00 polanka przed łódzkim namiotem wypełniała się tłumem widzów, którzy na wielkim ekranie śledzili z nami pokazy takich filmów jak „XV lat Przystanku Woodstock” , „Kingsajz”, „Rejs”,    „Rewers”, „Katyń”, „Kocham kino”, „Walc z Baszirem” i „Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły”. Pokazy plenerowe trwały do 2-3 nad ranem. 

 
Łódź_Stock na Przystanku Woodstock Łódź_Stock na Przystanku Woodstock Łódź_Stock na Przystanku WoodstockŁódź_Stock na Przystanku Woodstock
Łódź_Stock na Przystanku Woodstock Łódź_Stock na Przystanku Woodstock Łódź_Stock na Przystanku Woodstock
Łódź_Stock na Przystanku Woodstock Łódź_Stock na Przystanku Woodstock Łódź_Stock na Przystanku Woodstock
Łódź_Stock na Przystanku Woodstock Łódź_Stock na Przystanku Woodstock Łódź_Stock na Przystanku Woodstock
Łódź_Stock na Przystanku Woodstock Łódź_Stock na Przystanku Woodstock
 
Zobacz także:

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Matej_Bobrik_odbieranagrode
Łodzią po Wiśle 2013 – werdykt
Mojeekino.pl z łódzkimi kinami
Fragmenty_noc
Łódzki film w Cannes

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*