IKEA_Lodz_Odkryj_szwedzkie_tajemniceIkea Łódź wraz z Tkalnią Zagadek przygotowała niezwykłą atrakcję dla całych rodzin, znajomych i przyjaciół. W weekend, 8-9 sierpnia, każdy kto wcześniej zgłosi się do zabawy, będzie mógł poznać najdalsze zakątki Szwecji. Wszystko odbędzie się w specjalnie przygotowanym wnętrzu IKEA Łódź, gdzie odkrywając krok po kroku kolejne tajemnice, przeżyjemy niesamowitą, 30 minutową podróż. Cel jest jeden – zdobyć jak najwięcej wiedzy w jak najkrótszym czasie i zgarnąć 4 żetony, które gwarantują zwycięstwo i szansę na wspaniałe nagrody.

Pokoje zagadek to niesamowita zabawa, która z ekranów komputera została przeniesiona do realnego świata. Zamknięci w pomieszczeniu gracze mają ograniczony czas na rozwiązanie zagadek, odnalezienie klucza i wydostanie się na zewnątrz. To pełna emocji, rozwijająca kreatywność i logiczne myślenie gra, w której już niebawem będzie można wziąć udział także we wnętrzu IKEA Łódź.

Idea popularnych pokoi zagadek została przeniesiona do jednego ze sklepowych wnętrz. W czterech pomieszczeniach: kuchni, salonie, sypialni i łazience, uczestnicy zmierzą się ze szwedzkimi tajemnicami. Rozwiązywanie zagadek to jednocześnie niesamowita podróż po Szwecji i możliwość poznania jej tradycji kulinarnych, stylu życia w szwedzkich miastach, bogatego środowiska wodnego czy trendów obowiązujących we wzornictwie. Aby wyjść z mieszkania należy w każdym z pomieszczeń zdobyć żeton. Trafi on w nasze ręce jednak tylko wówczas, gdy poprawnie rozwiążemy postawione przed nami zadania. Jak w każdym pokoju zagadek ogranicza nas czas – na rozwikłanie szwedzkich tajemnic mamy 30 minut. Na każdego uczestnika czekać będą wspaniałe upominki, a trzy drużyny, którym uda się najszybciej opuścić mieszkanie, otrzymają wyjątkowe nagrody.

Zapisy do udziału w zabawie przygotowanej przez IKEA Łódź i Tkalnię Zagadek wystartowały. Swój zespół można zgłosić pod linkiem: http://ikea-warsztaty.pl/zapisz-sie?id=108.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
rubinstein
V Rubinstein Piano Festival – informacje
plakat_media_2
9. ARCHIFIESTA w stylu FOLK’ROLL!
Wystawa Kaktusów i Sukulentów

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*