Oddaj 1% na rzecz AZS

azs_logoW kwietniu 2005 roku AZS Łódź uzyskał status organizacji pożytku publicznego. W związku z tym, każdy może przekazać 1% podatku dochodowego od osób fizycznych na działalność statutowa Akademickiego Związku Sportowego.

– Jak co roku zachęcam Was i mam ogromną prośbę o przeznaczenie 1%. Nic to nikogo nie kosztuje, podatki i tak musicie płacić. – mówi Łukasz Janczar, z AZS Łódź. – Gorąco namawiam do wsparcia. Pozyskane środki przeznaczymy na rozwój sportu w naszym mieście wspierając przygotowania najlepszych zawodników do Igrzysk Olimpijskich, ale także dofinansowując obozy sportowe dla tych zawodników, którzy dopiero zaczynają zajęcia sportowe.

W odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego możecie wskazać konkretny cel, na jaki będziemy musieli przekazać Wasz podatek. Możecie wpisać np. „sekcja curlingu” albo  „na zakup oszczepu dla najlepszego oszczepnika” albo „wsparcie dla studentek medycyny”. Szczegółową instrukcję przekazania 1% można znależć na stronie AZS.

– Jeśli każdy Polak przekaże 1% na AZS Łódź to sprowadzimy Usaina Bolta i Cristiano Ronaldo, żeby odśnieżali stadion – żartując dodaje Janczar.{jcomments on}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *