fb_infografika_lodz_you_swingZłota era swinga w Łodzi? Bal jak u filmowego Gatsby’ego? Stroje z okresu amerykańskiej prohibicji? To wszystko działo się na Piotrkowskiej lat 30.! Jeśli trudno Wam w to uwierzyć, przenieście się razem z łódzka Swing Załogą do kolorowego świata swingu. Zawrotnie szybka muzyka jazzbandów, kolorowe stroje, szalona zabawa.. wydarzenia festiwalu “Łódź you swing?” rozpętają prawdziwe szaleństwo taneczne na mieście!

Od czwartku do niedzieli możecie bawić się wraz z tancerzami Lindy Hop na wieczornych potańcówkach z muzyką na żywo (Karpeta Jazz Brothers, Sweet&Hot Jazzband), w ciągu dnia nauczyć się swinga w parach na warsztatach.

A w niedzielę – opanowujemy główną ulicę Łodzi wraz z muzykami i tancerzami swingującymi po sobotnim balu u Gronowalskiego. Wesoły marsz startuje na OFFie w samo południe.

Harmonogram imprez:
# Czwartek (12.05.) Potańcówka powitalna w Szafie, g. 20.00, taster Balboa, muzyczka na żywo: pianino i perkusja.
# Piątek (13.05.) Potańcówka w Scenografii, wykład: Lennarta Westerlunda (20.00), Karpeta Jazz Brothers na żywo, g. 21.30.
# Sobota (14.05.) Bal u Gronowalskiego, taster by Lennart, Sweet&Hot Jazzband na żywo, g. 20.00.
# Niedziela (15.05.) Tea Party w Quale, muzyka z czarnych płyt by DJ Juliusz, g. 17.00; następnie tradycyjnie od 20.00 Wprawki Swingowe w Cafe Wolność..

Rejestracja na Party Pass: goo.gl/forms/3xcnH8aNXn

Informacje o festiwalu: swinginlodz.pl

harmonogram_pl_15.05

Plakat_Swingowy_Spacer

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
tor_skim
Red Bull Skim It w Manufakturze
Przedłużono nabór do konkursu GRAMyMy!
IMG_0777
Kiermasz kreatywny Ładne rzeczy na Piotrkowskiej

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*