lodzulikeKoło Naukowe Studentów Architektury Politechniki Łódzkiej „IX Piętro” serdecznie zaprasza do udziału w 8. edycji Ogólnopolskiego Seminarium Naukowego Studentów Architektury „Łódź U Like – Zobaczyć, dotknąć, doświadczyć, przeżyć, opowiedzieć.”

Jak zawsze zachęcamy studentów architektury do podzielenia się swoimi pasjami, wrażeniami, obserwacjami i doświadczeniami z podróży architektonicznych dalekich i bliskich, tych dosłownych i tych w przenośni. Zapraszamy do opowiedzenia o swoich wyjazdach warsztatowych, architektonicznych pasjach i zrealizowanych projektach.

Gośćmi specjalnymi seminarium będą architekci Andrzej Bulanda i Włodzimierz Mucha, założyciele pracowni architektonicznej Bulanda, Mucha Architekci, laureaci Honorowej Nagrody SARP 2015.

W ramach seminarium „ŁÓDŹ U LIKE” odbędą się warsztaty ARCHICAD pod patronatem firmy GRAPHISOFT. Szkolenie poprowadzą przedstawiciele GRAPHISOFT z Węgier i Polski, opowiedzą oni o programie ARCHICAD 20 oraz programach towarzyszących. Dodatkowo 3 biura architektoniczne zaprezentują jak wygląda ich codzienna praca w programie ARCHICAD.

Więcej informacji można znaleźć na stronie i fanpage’u:
lodzulike.blogspot.com
facebook.com/SNSALodzULike

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Street Food Festiwal – Jesień – vol. 24
nowesady
Urodziny Zajezdni Nowe Sady
Linia 41 – jeszcze tu wrócę!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*