Łódź Street Food Festival – lipiec 2015

lodzstreetfood

W sobotę i niedzielę, 11 lipca i 12 lipca przy ul. Piotrkowskiej 217 w Łodzi po raz siódmy odbędzie się wielkie święto „ulicznego jedzenia”, czyli Łódź Street Food Festival. Organizatorzy zapewniają mnóstwo dobrego jedzenia, jak zawsze zresztą.

Food tracki i restauracje z całego kraju będą serwować potrawy przez cały najbliższy weekend – w sobotę w godzinach 11– 24, w niedzielę natomiast w godzinach 10–18.

Głównym celem festiwalu jest promowanie zdrowych, pełnowartościowych posiłków i poszerzanie kulinarnych horyzontów. Oprócz polskich przysmaków będzie też kuchnia z innych zakątków świata, a także coś dla wegan i wegetarian, m.in. wegeburgery i roślinne specjały. Ponadto będzie można skosztować różnorodnych warzyw, owoców i świeżo wyciskanych soków w wielu wersjach smakowych.

W celu umilenia gościom pobytu i umożliwienia spróbowania jak największej ilości dań, organizatorzy zapewniają, iż wystawcy przygotują dania degustacyjne, których cena nie przekroczy 5 zł.

Organizatorem Festiwalu jest spółka Okam, właściciel zabudowań Piotrkowskiej 217. Więcej informacji na: www.facebook.com/piotrkowska217.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *