Łódź od wczoraj do dziś – ziemia pełna możliwości

Lodz_od_wczoraj_do_dzis_-_ziemia_pelna_mozliwosciZapraszamy do udziału w Ogólnopolskim konkursie fotograficznym „Łódź od wczoraj do dziś – ziemia pełna możliwości”. Organizują go: Indesit Company Polska sp z o.o. oraz Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne.

  
Celem konkursu jest zaproszenie do odkrywania Łodzi jako przestrzeni szczególnej, będącej komunikatem zarówno o historii, jak i współczesności. Chcemy skłonić do poszukiwań w obrębie tradycji miasta oraz jego dzisiejszej rzeczywistości i odnajdywania wspólnego mianownika dla fotografii, literatury, architektury, pejzażu miejskiego.

Na laureatów konkursu czekają albumy fotograficzne, nagrody pieniężne na ogólną kwotę 5 000 zł, a także wyjazd na plener fotograficzny na szkolenie pod okiem profesjonalnego fotografa w dniu 22 września 2010 r.

Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na wystawie w Galerii Fotografii naszego towarzystwa w dniach 21 września – 4 października br.

Prace można przesyłać do 31 sierpnia 2010 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne, 90-004 Łódź, ul. Piotrkowska 102 z dopiskiem „Ogólnopolski konkurs fotograficzny: „Łódź od wczoraj do dziś – ziemia pełna możliwości” lub złożyć je osobiście w siedzibie ŁTF w godzinach pracy Galerii ŁTF-u.

Z regulaminem konkursu można zapoznać się na stronie www.ltf.com.pl lub w siedzibie ŁTF-u – Łódź, ul. Piotrkowska 102.

{jumi [media/reklama.htm]}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *