lodzmilosciCentrum Dialogu im. Marka Edelmana pod patronatem Polskiej Akcji Humanitarnej i przy ogromnym zaangażowaniu łódzkich artystów organizuje koncert charytatywny ŁÓDŹ MIŁOŚCI. Cały dochód z przeprowadzonej zbiórki zostanie przeznaczony na działania PAH w Syrii.

Konflikt w Syrii trwa już od ponad pięciu lat. Według danych ONZ, pomocy humanitarnej potrzebuje aż 13,5 miliona mieszkańców kraju, z czego ponad 6,5 miliona nie ma dostępu do wystarczającej ilości pożywienia. Od początku trwania konfliktu zniszczonych zostało ponad 50 procent syryjskich piekarni, a w niektórych rejonach kraju ceny chleba wzrosły nawet o 1000 procent.

Chcemy pokazać, że Łódź ma wielkie serce i mimo napływających zewsząd złych informacji, mimo wszechogarniającej mowy nienawiści, zapraszamy na koncert, którego głównym hasłem jest miłość.

Podczas koncertu wystąpią łódzkie zespoły i wykonawcy:
19 Wiosen
Alles
Demolka
Diabubu
Dzikie Jabłka
Kozioł/Lewy
Ted Nemeth
Zespół Łukasza z Bałut

Koncert poprowadzą: Aga Bomba i Ryszard Gawroński ze Studenckie Radio Żak Politechniki Łódzkiej.

W trakcie wieczoru przez wolontariuszy prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na pomoc ofiarom konfliktu w Syrii, w tym ewakuowanym mieszkańcom Aleppo. PAH pomaga uchodźcom w obozach w Syrii, zapewniając dostęp do bezpiecznej wody, żywności i opieki medycznej.

// KIEDY: 11 lutego 2017 // sobota // godz. 17.00
// GDZIE: Centrum Dialogu im. Marka Edelmana, ul. Wojska Polskiego 83, 91-455 Łódź

Wstęp na koncert jest wolny.
Bardzo prosimy każdego uczestnika o wpłacenie dowolnej kwoty na rzecz działań PAH w Syrii.
Liczba miejsc ograniczona. Organizator zastrzega sobie możliwość ograniczenia liczby uczestników ze względów bezpieczeństwa.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
poster_02.06
soundimage4experience No. 8: Pan Stain Meet The Ambient
kaliber44
Kaliber 44 w Wytwórni
lotto
Lotto w Art_Inkubatorze

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*