W niedzielę, 26 stycznia o 18 w Teatrze Muzycznym odbędzie się koncert Od Grechuty do Cochena. Na scenie pojawią się Plateu i Mirosław Czyżykiewicz. Bilety: Teatr Muzyczny w Łodzi, Kupbilecik.pl, Bilety24.pl. Info – 609 152 420.

Plateu – Są twórcami przebojów: „Niebezpiecznie piękny świt” i „Nic nie pachnie jak ty”. Mają na koncie 5 płyt. Zasłynęli jako autorzy bestsellerowego albumu „Projekt Grechuta” (2011), na którym zamieścili swoje autorskie i odważne wersje piosenek Mistrza. Album okazał się sukcesem, a Plateau zagrali ponad 300 koncertów promujących tę płytę, zapraszając na swoją trasę koncertową m.in. Martynę Jakubowicz, Renatę Przemyk, Magdę Umer, Marka Jackowskiego, Adama Nowaka (Raz Dwa Trzy)… Słyną z bardzo dobrych koncertów, będących połączeniem niezwykłej wrażliwości, doskonałego kontaktu z publicznością oraz… elementów kabaretowych, dzięki czemu często wypełniają sale do ostatniego miejsca.

Mirosław Czyżykiewicz – z wykształcenia artysta grafik, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Kompozytor, poeta, pieśniarz, malarz. Biografia Mirosława Czyżykiewicza jest bardzo bogata, warto wymienić tu chociażby nagrody na Festiwalu Artystycznym Młodzieży Akademickiej (FAMA), I nagrodę im. J. Kaczmarskiego za całokształt swojej pracy przyznawanej przez Kapitułę tej nagrody Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, a także szereg wspaniałych, niezapomnianych koncertów na festiwalach, przeglądach, w audycjach radiowych. Cenią go zarówno miłośnicy Stachury, Wysockiego jak i Leonarda Cohena. To prawdziwy bard obdarzony niesamowitą charyzmą sceniczną przykuwającą bez reszty uwagę widza swym magicznym przedstawieniem.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
dom_super
SUPER sobota w DOMu
larrysaxband
Larry Sax Band w New Yorku
Sasha Boole w Morning Coffee and More

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*