Łódź Disco Fest 2017
11 listopada w Atlas Arenie odbędzie się 4 edycja Łódź Disco Fest – jedna z najważniejszych tanecznych imprez tej jesieni. Na scenie zobaczymy największe gwiazdy muzyki dyskotekowej. Imprezę uświetni występ albańskiego piosenkarza i producenta muzycznego znanego pod pseudonimem Claydee. Bilety koszyją od 49 zł.
Nie zabraknie też największych polskich zespołów disco polo tj. Boys, Extazy, Exaited, Akcent, Weekend, Defis, Czadomen, After Party, Piękni i Młodzi, Playboys, Classic, Power Play, Mig i inni. Koncert jak w latach ubiegłych będzie miał niezwykłą oprawę. Wielka scena, kilkanaście ekranów ledowych i gra świateł stworzą wyjątkowe widowisko, na którym nie może Was zabraknąć. Zeszłe lata pokazały jak wielkim zainteresowaniem cieszy się Festiwal.
Ponad 12 000 widzów przez blisko 5 godzin bawi się na największej imprezie dyskotekowej w Polsce. Koncert nagrywany jest przez Polo TV a jego emisja w noc sylwestrową przyciąga tłumy widzów przed telewizory.