lodzidsco15Wracamy z najbardziej roztańczoną halową imprezą w Polsce! Łódź Disco Fest ponownie zaprasza miłośników muzyki tanecznej. Festiwal odbędzie się 14 listopada 2015 roku o godzinie 18:30. To druga edycja niepowtarzalnego wydarzenia, które w zeszłym roku zgromadziło w Atlas Arenie komplet 12000 świetnie bawiących się do późnych godzin nocnych fanów. Sukces ubiegłorocznej edycji sprawił, iż impreza już na stałe wpisze się w festiwalowy kalendarz Atlas Areny.

– Po „Impact Festival” to kolejne tak wielkie wydarzenie, które staje się właśnie imprezą cykliczną. Po tegorocznych sukcesach związanych z muzyką rockową, która dominowała w Atlas Arenie, teraz czas na gwiazdy i hity muzyki tanecznej – powiedział Krzysztof Maciaszczyk, prezes Miejskiej Areny Kultury i Sportu, spółki zarządzającej Atlas Areną.

Listopadowy wieczór, za sprawą gorących rytmów takich gwiazd jak Stachursky, Weekend, Boys, Classic, After Party, Power Play, Czadoman, D Bomb, Exaited, MIG czy europejska perełka Alexandra Stan rozgrzeje spragnionych tanecznych hitów. Przedstawiciele organizatorów zapewnili, że tegoroczna edycja będzie jeszcze lepsza:

– Koncert odbędzie się według szczególnie przygotowanego, niepowtarzalnego scenariusza – zapewniał Robert Klatt, prezes World Media oraz lider zespołu Classic.

– Wykorzystamy najnowocześniejsze nowinki audio-wizualne, które tak na żywo jak i podczas emisji telewizyjnej nawiązującej do ubiegłorocznej nocy sylwestrowej uczynią wydarzenie niezapomnianym i niepowtarzalnym – powiedziała  Małgorzata Golińska, prezes Polo TV. Przedstawiciele organizatorów zapewnili także, że wraz ze zbliżaniem się wydarzenia będą informować na bieżąco o kolejnych wykonawcach, którzy uświetnią tegoroczną edycję.

Jest to jedyna tak impreza w Polsce o tak niepowtarzalnym klimacie dlatego tym bardziej jest nam miło, iż Polo TV może być częścią tak dużego przedsięwzięcia – dodała Małgorzata Golińska.

O frekwencję jestem spokojny, wszak w zeszłym roku zapotrzebowanie na bilety było ogromne, a Ci , którzy mieli mniej szczęścia do ostatnich chwil desperacko poszukiwali biletów – dodał na koniec Robert Klatt.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
yedo
Yedo Gibson Trio w Bajkonurze
Swiernalis w Pop’n’Art
virgin
Virgin Snatch w Stereo Krogs

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*