Łódź-czas na stand-up: Grzegorz Dolniak & Maciej Brudzewski

lodzkistanduppCzas na stand-up to otwarcie kolejnych scen i nowego sezonu projektu Stand-up No Limits w Polsce.  Na pierwszym wieczorze komediowym, 29 września od godz. 20, w lokalu Magnetofon w Łodzi wystąpią: Paweł Chałupka i Maciej Brudzewski. Wstęp 20/30 zł.

Paweł Chałupka – komik z Warszawy. Jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011r. Zdobywca 2 miejsca na Antrakt stand-up festiwaryl 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozwka w programie „Tylko dla dorosłych” oraz na roastcie Tego Typa Mesa.

Maciej Brudzewski – Stand-uper z Olsztyna, twórca cyklu wieczorów komediowych pod hasłem Stand-Up Inferno. Swoimi tekstami wywalczył m.in. finał drugiej edycji „Antrakt Stand-Up Festiwal”, pierwsze miejsce w konkursie „Stand-Up War 2016”, indywidualnie i grupowo, występ w programie TVP „Tylko dla dorosłych” oraz w programie Comedy Central „Comedy Club”. Na scenie wywraca świat do góry nogami, bawiąc publiczność z całej Polski. Pełne emocji i losowych zawijasów historie z życia oraz nietuzinkowe spostrzeżenia sprawiają, że nie chce się wychodzić z jego świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *