oceanW sobotę, 1 grudnia w Stereo Krogs wystąpi Ocean. Jako supporty pojawią się Hodhill i Spaces Faces. Wstęp wynosi 15/20 zł.

Jesień będzie jak zwykle pracowitym okresem dla grupy Ocean. Po zwycięstwie w polskim konkursie organizowanym przez jeden z największych europejskich festiwali czyli węgierski Sziget oraz rewelacyjnym przyjęciu na samej imprezie w Budapeszcie, zespół wyruszy w zaplanowaną na listopad i grudzień trasę koncertową. W trakcie wszystkich jesiennych koncertów, na kilka miesięcy przed oficjalną premierą, Ocean zaprezentuje na żywo materiał przygotowany na swój nowy, szósty album.

Warto zaznaczyć, iż jak podkreślali organizatorzy festiwalu Sziget – to właśnie nowe utwory zadecydowały o wyborze grupy. Trasa promowana jest przez singiel „Waterfall” a tak o jego powstaniu mówi lider grupy Maciek Wasio: „Nabuzowani energią po świetnym przyjęciu w Budapeszcie zamknęliśmy się w malowniczo położonym studio w Srebrnej Górze i wszystkie nasze pozytywne emocje przelaliśmy na te nagrania. Potwornie cieszy mnie fakt, iż materiał nagraliśmy w trio na przysłowiową setkę, przez wspaniały analogowy stół w analogową taśmę, dzięki temu nasze dźwięki są bardziej niż kiedykolwiek sklejone ze sobą.” Tak jak przy ostatniej płycie za mix piosenki odpowiada Vance Powell, odpowiedzialny za brzmienie płyt takich artystów jak The White Stripes, The Raconteurs, Kings Of Leon czy The Dead Weather a masteringiem zajął się Richard Dodd (Kings Of Leon, Green Day, Sheryl Crow, Tom Petty, George Harrison). Aktualnie trwają pracę nad teledyskiem do piosenki, które nadzoruje grupa Wolfmotion z Wrocławia.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Alla_Vienna_2
Ale Kino! z Alla Vienna
sjon
Łódzkie Wideosesje zapraszają: Odrycia’15: Sjón
tsa
TSA w Bedroomie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*