ocalonaW czwartek, 19 kwietnia o godz. 19 w Teatrze DOM rozpocznie się pokaz monodramu Ocalona.

Jeden z najlepszych spektakli odkrywających prawdę o zakazanym temacie, jakim jest prostytucja. Jak wygląda dzień pracy prostytutki? Jak kobiety trafiają do niej po raz pierwszy? Czy w amsterdamskiej Dzielnicy Czerwonych Latarni widzimy dziewczyny, które same zdecydowały się na bycie kurtyzanami?

Zdradzamy sekrety sex-biznesu i opowiadamy historię dziewczyny, która trafiła do jednego z domów publicznych. Bardzo wyrazista sztuka, wciągająca od pierwszej sekundy. Nie przejdziesz obok niej obojętnie. Nie przegap tego spektaklu i uchroń swoich bliskich przed podobnymi historiami.

Porwano 21-latkę w Amsterdamie, a następnie sprzedano. To najgorszy koszmar jaki może się przydarzyć. Od tego momentu jest zmuszona pracować w dzielnicy czerwonych latarni. Zahukana zarabia na swoich alfonsów… a oni traktują jak „mięso”. Wiecie, że ta historia wydarzyła się naprawdę…. Wstrząsająca, intrygująca, hipnotyzująca! Jej udało się jej wydostać… przez przypadek. Jak?

Reżyserem spektaklu jest Grzegorz Suski. Aktor teatralno-musicalowy, wokalista-śpiewak, tancerz, reżyser i kompozytor związany z Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie. Absolwent Studia Aktorskiego przy Teatrze Stu w Krakowie, w dorobku artystycznym role dramatyczne (Hamlet, Wariat i zakonnica – Teatr STU, Trzej muszkieterowie – Teatr na Woli), musicalowe (Metro – Teatr Dramatyczny w Warszawie i Studio Buffo, Pan Twardowski, Cyrano – Teatr Komedia w Warszawie) kaskaderskie (w operach: Makbet – Teatr Wielki w Poznaniu, Halka, Cyrulik sewilski – Teatr Wielki w Warszawie). Jako reżyser debiutował spektaklem Cudowny Naszyjnik w Teatrze STU (zagrał w nim trzy role, był autorem muzyki i choreografii). Pedagog PWST w Krakowie. Reżyser Teatru Hybrydy w Warszawie. Szef Agencji „Carpe Diem” (widowiska plenerowe).

– Pomysł na spektakl zrodził sie latem 2016 roku. Po przeczytaniu wstrząsającej biografii Sary Forsyth zdecydowałem się, że tym materiałem chciałbym rozpocząć moją działalność artystyczną w Polsce – opowiada o spektaklu Grzegorz Suski i dodaje – Poza tym tragiczna autentyczność tej historii spowodowała, iż zdecydowałam się na opowiadanie jej i przekazywanie dalej bez względu na konsekwencje i możliwe reakcje widzów.

Aktorka: Joanna Mogilnitskiy
Reżyser: Grzegorz Suski

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kmn
Kabaret Moralnego Niepokoju w Teatrze Muzycznym
andrus
Artur Andrus Exclusive Show w Teatrze Małym
nazubadzkiej
Rytmy rzeczywistości – dialogi, improwizacje, etiudy

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*