DSCF4411W środę, 15 lipca w Parku Źródliska odbył się piknik pod hasłem Ło Matko Polko! Była to kolejna impreza pod tym hasłem w naszym mieście. Wstęp na wydarzenie był bezpłatny.

Niedopisująca frekwencja nie przeszkodziły przybyłym rodzicom oraz ich małym pociechom w zabawach. Organizatorzy przygotowali dla maluchów wiele zabaw, m.in. tworzenie kolorowych pudełek na skarby, które dzieciaki później szukały wśród trawy, czy prowizoryczna gra w golfa za pomocą kolorowych piłek oraz znalezionych gałęzi. Frekwencja była prawdopodobnie spowodowana niesprzyjającymi wcześniejszymi prognozami pogody, jednak poprzednie edycje pikniku cieszyły się powodzeniem.

Ło Matko Polko! to inicjatywa dla dzieci, zarówno najmłodszych, jak i tych trochę starszych oraz ich rodziców, aby spędzić zarazem czas razem z innymi. To spotkania, warsztaty oraz wspólne wycieczki, które pozwalają nie zamykając się w czterech ścianach zostawiając dziecko sam na sam z telewizorem czy komputerem. Tym samym to pewien dialog rodziców z ich dziećmi oraz zawiązywanie jeszcze bliższej więzi poprzez wspólne spędzanie czasu.

Zobacz także:

Ło Matko Polko!: Piknik – informacje

Park Śniadaniowy (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Fundacja „Krwinka” z pompą na pomoc
IMG_0128
Powstało ciastko „Ida”
Gala Nagród Misie 2018 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*