O Lepszy Świat w Teatrze Arlekin (zakończony)

dyplom323 października o godz. 19 w Teatrze Arlekin rozpocznie się gościnny spektakl O Lepszy Świat. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na te wydarzenie.

  

Chcecie otrzymać bilety? Wystarczy, że wyślecie maila na adres  konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Arlekin”, w treści napiszecie krótko – na czym polega wyjatkowość teatru lalkowego. Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska.


Zabawę zakończymy w piątek, 22 października o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze maile, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest Teatr Arlekin
KONKURS ZAKOŃCZONY. BILETY OTRZYMAŁY OSOBY, KTÓRYCH MAILE ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD MEGI… I JO.5K…


O Lepszy Świat Rolanda Schimmelpfenninga – spektakl gościnny w Teatrze Lalek Arlekin

O Lepszy Świat to spektakl o tematyce wojennej. Historia zaginionego w dżungli oddziału żołnierzy i ich tragicznej śmierci. To swoistego rodzaju manifest przeciwko wojnie. Spektakl jest bardzo dynamiczny, połączenie gry aktorskiej w żywym planie i lalek.

 

O Lepszy Świat wykorzystuje motyw wojny jako metaforę codziennych relacji międzyludzkich. Zwykli ludzie zostają zwerbowani do wojska i wysłani do afrykańskiej dżungli. Tam walka stopniowo przemienia się w chaotyczną wojnę domową, gdzie każdy walczy z każdym. To przejmująca opowieść o ludzkich lękach, obawach i bezradności wobec okrucieństwa i bezsensu wojny. Młody człowiek nie potrafi odnaleźć się w nowej, ekstremalnej sytuacji i marzy o lepszym świecie, który dla bohaterów sztuki istnieje tylko we wspomnieniach.

 
Spektakl dla młodzieży i widzów dorosłych, sobota 23.10.2010 godzina 19:00, cena biletu 20 zł; spektakl dyplomowy studentek wrocławskiego wydziału lalkarskiego – reżyser Dorota Bielska, występują: Katarzyna Pałka, Katarzyna Stanisz, Emilia Szepietowska, Natalia Rzeźniak, Karolina Zajdel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *