byczesW piątek, 25 października o godz. 21 w Stereo Krogs rozpocznie się Butcher’s Birthday Party z udziałem grup Te-Lie-Vision, NTK, Soundbusters oraz Zorak&Wild Byczes. Wstęp jest bezpłatny.

Te-Lie-Vision pisze o sobie krótko i na temat: „Rapcore z Łodzi! Rap, żywe bębny, żywy bas, automat gitarowy! Alpaki! Prestiż i Splendor! Dżojnty!”

NTK – „ENTEKA czyli Nietykalni to łódzka undergroundowa grupa hip – hopowa, która powstała ok. 1997 roku. Są wszechstronnie utalentowani, a ich zainteresowania artystyczne sięgają od graffiti przez b-boying, produkcję muzyki, beatbox, aż po sam rap. Poprzez oryginalność tworzą nową jakość artystyczną. Niewątpliwie ich twórczość adresowana jest do określonej grupy odbiorców, rozumiejącej i aprobującej proponowaną przez nich stylistykę wykonawczą.”

Soundbusters – Soundbusters to wymykający się wszelkim muzycznym klasyfikacjom kolektyw, który współtworzą wypełnieni po brzegi dźwiękami oraz rytmem beatboxerzy. Jedną z najbardziej charakterystycznych cech naszej grupy jest otwartość na różne inspiracje muzyczne, która wyklucza szufladkowanie i ograniczanie do jednego gatunku. Mimo że Soundbustersi powstali dopiero 2 lata temu – w marcu 2011 roku – zdobyli tytuł Vice Mistrzów Polski w beatboxie.Realizacja tych planów nie pozostaje jedynie w sferze deklaracji, ponieważ jesteśmy w trakcie nagrywania swojej pierwszej płyty, która ukaże się już niebawem. Grali u boku takich artystów jak: O.S.T.R., Hades, Killa Kela, Dub FX, Trzeci Wymiar, Green, Wyga, Wena, PIH, NTK, Proceente, Entero, Diox i wielu innych.

Zorak & Wild Byczes – Znakomity beatboxer. Między innymi nagrodzony:

3. miejsce – Mistrzostwa Polski WBW Beatbox Battle 2005
1. miejsce – Beatbox Battle Rytm Ulicy Piła 2006
1. miejsce – Mistrzostwa Polski WBW Beatbox Battle 2008
1. miejsce – Scabb Beatbox Battle 2009 Turek
2. miejsce – Mistrzostwa Polski WBW Beatbox Battle 2009
1. miejsce – Bruk Beatbox Battle 2011
2. miejsce – Scabb Beatbox Battle 2011 Turek

Obecnie rozpoczął współpracę z kilkoma łódzkimi muzykami i ten „Live Band” nazwali Wild Byczes. Kawałki jeszcze nie wydane, więc będzie to niepowtarzalna możliwość przedpremierowego przesłuchania nowego materiału Zoraka.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
olena
Olena w Williamsburgu
piersi
Piersi przed Halą MOSiR
cartoonv
Cartoon Violence w Grandzie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*