The_Washing_Machine_-_My_Only_Religion_Is_Rock_N_RollMy Only Religion Is Rock N Roll to tytuł nowego singla łódzko-poddębickiej formacji The Washing Machine. Utwór jest zapowiedzią drugiej płyty zespołu, której premiery należy spodziewać się jeszcze w tym roku.

Singiel jest pierwszym oficjalnym materiałem formacji od czasu wydanego jesienią 2011 roku debiutanckiego albumu Into The Sun. To również pierwsza kompozycja nagrana w nowym składzie. Zespół niedługo po premierze krążka opuścili bracia Boczkowscy: klawiszowiec i gitarzysta Mariusz oraz perkusista Robert. Zastąpili ich odpowiednio Adrian Szymajda i Piotr Frontczak. Obecnie grupa przygotowuje materiał na drugą płytę.

The Washing Machine, nie zważając na panujące trendy muzyczne, od kilku lat konsekwentnie udowadnia, że na polskiej scenie jest miejsce na bezkompromisowy rock and roll. Chłopaki dobrze sobie radzą nie tylko z robieniem rockandrollowego hałasu, ale też z wprowadzaniem publiczności w nastrój grozy. Nagrali muzykę do niemego filmu Gabinet Doktora Caligari. W planach mają również udźwiękowienie innych filmów.

Zobacz także:

The Washing Machine – Into the Sun (recenzja)

W ogniu pytań: Krzysiek Drewniak (The Washing Machine)

W ogniu pytań Łukasz Drewniak (The Washing Machine)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
daria-19
Daria Zawiałow w Wytwórni (foto)
BRAII w The Rollin’ Barrel (foto)
DSC07154
Letnia Scena Eski w Manufakturze (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*