Nowy mixtape WuWunia – Ambulans vol. 1

wuwunio-ambulans10 lipca miała miejsce premiera mixtape’u „Ambulans vol. 1” autorstwa WuWunia. Jest to drugi album  łódzkiego reprezentanta imprezowego rapu promowany przez wytwórnię Wielkie Joł.

 
Tym razem gościnnie pojawili się między innymi artyści kojarzeni z warszawskim labelem, czyli Tede we własnej osobie oraz jego etatowy producent, Sir Michu. Materiał  określony jest mianem mixtape’u, ponieważ część bitów to muzyka innych wykonawców wykorzystana bez ich wiedzy. Z tego też powodu „Ambulans vol. 1” jest udostępniony w internecie do pobrania za darmo.

Nowy materiał jest w zasadzie kontynuacją stylu znanego z poprzednich wydawnictw rapera z Łodzi. Znajdziemy tu typowo imprezowe utwory okraszone sporą dawką specyficznego poczucia humoru i pewności siebie. WuWunio podchodzi do muzyki z ironią i dużym dystansem. Niektórych mogą zrazić często szowinistyczne, wulgarne treści podane w bezczelny sposób, jednak nie można odmówić „Ambulansowi vol. 1” produkcyjnego rozmachu i profesjonalizmu.

 
Mixtape charakteryzuje muzyczny eklektyzm – możemy usłyszeć tu zarówno bity oparte na samplach ze słynnego klubowego hitu autorstwa Kalwi & Remi, jak i produkcje znane z płyt Cage’a czy dj-a Krusha, przedstawicieli niszowych odmian hip-hopu. Nowe utwory WuWunia z pewnością nie zawiodą jego fanów, mają też szansę trafić do wielbicieli rapu nagrywanego z przymrużeniem oka dla czystej radości tworzenia. Mixtape można pobrać stąd.

WuWunio – urodzony w 1984 roku raper z Łodzi. Znany także jako Ww10s i Kapitan Kajdan. Współpracuje z wytwórnią Wielkie Joł.

 
Zobacz także:
{jumi [media/reklama.htm]}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *